Може вийти боком! Не ставте холодильник у цьому місці на кухні, інакше переплачуватимете за електрику

Одним з електроприладів, який ми найчастіше використовуємо вдома, є холодильник. Він же споживає, зазвичай, найбільше енергії, що може спричиняти досить високі рахунки за електрику, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

Щоб холодильник ефективно працював та повністю виконував свою функцію, не споживаючи значно більше електрики, треба встановити його у правильному місці.

Настійно рекомендується тримати його далеко від будь-яких джерел тепла: радіаторів, обігрівачів, газової плити, духовки. Також важливо не піддавати його впливу прямого світла сонця. Тепло змусить холодильник споживати більше електроенергії, виробляючи тим більше холоду.

Не потрібно притискати холодильник повністю до стіни, залиште позаду простір щонайменше п'ять сантиметрів. Також має бути достатньо місця для роботи вентиляції, щоб запобігти перегріву компресора. Ґрати в задній частині повинні відводити тепло, тому не забувайте регулярно чистити їх, щоб там не накопичувався пил.

Психологічний тест! Оберіть парасольку та дізнайтеся, чого ви підсвідомо уникаєте

понеділок, 22 квітень 2024, 10:12

асом ми можемо закриватися і не впускати у життя певні речі, почуття чи емоції. Психологічний тест у картинці визначить ваш головний психологічний "стоп" передають Патріоти України. Подивіться на зображення і оберіть парасольку, яка вам найбільше подо...

Худнути не обов'язково? Науковці з'ясували, як урятувати людей із ожирінням від завчасної смерті

понеділок, 22 квітень 2024, 9:40

Нове дослідження вчених виявило явну користь від фізичних навантажень для людей із зайвою вагою. Але ключовим тут є не якість і кількість вправ, а час їх проведення, кажуть дослідники. . Під час усеосяжного восьмирічного дослідження, проведеного ...