Можете накликати біду і навіть смерть! Які речі не можна залишати на столі

У кожному будинку є своя енергетика, та речі, які несуть своєму господареві удачу. Фахівці назвали речі в будинку, які не можна залишати на столі, інакше сварки та скандали будуть в будинку регулярно, зазначають Патріоти України.

На обідній стіл ніколи не можна класти подушку, навіть зовсім маленьку, на якій ви не спите. Якщо не послухатися, то можна залучити в будинок серйозні хвороби.

Щоб в будинку не виникало скандалів та негараздів, заборонено залишати на столі гребінець. Енергетика в будинку може моментально зруйнуватися.

За словами фахівців, заборонено на столі залишати шапки, кепки, рукавички та шарфи. Ці речі можуть залучити серйозні проблеми та навіть смерть. Не можна класти на стіл ключі. Це може вплинути на ваше фінансове становище. Для них має бути певне місце в будинку.

Що має стояти на столі

Кожна господиня повинна знати, що обідній стіл не повинен бути порожнім. Стіл завжди повинен бути чистим, а стояти на ньому повинні мед, горішки, цукерки або цукор.

Корисний лайфхак: Як за 2 хвилини позбутися складок на одязі без праски та фена

вівторок, 21 березень 2023, 7:12

У гардеробі кожної людини є одяг, який потрібно прасувати. Звісно що всі ми готуємо чистий одяг заздалегідь, передають Патріоти України. Але може трапитись несподіванка – випрасуваний та повішений на тремпель в шафу одяг пом’явся. Така неприємність мож...

Чому рослини в горщиках після магазину швидко в’януть і що з цим робити

вівторок, 21 березень 2023, 6:15

Якщо ви придбали в магазині нову кімнатну квітку, щоб вона добре прижилась та адаптувалась варто серйозно поставитись до догляду за нею, передають Патріоти України. Якщо не придати ніякої уваги вимогам та потребам рослини, вона може зів’янути через кіл...