Можете накликати біду і навіть смерть! Які речі не можна залишати на столі

У кожному будинку є своя енергетика, та речі, які несуть своєму господареві удачу. Фахівці назвали речі в будинку, які не можна залишати на столі, інакше сварки та скандали будуть в будинку регулярно, зазначають Патріоти України.

На обідній стіл ніколи не можна класти подушку, навіть зовсім маленьку, на якій ви не спите. Якщо не послухатися, то можна залучити в будинок серйозні хвороби.

Щоб в будинку не виникало скандалів та негараздів, заборонено залишати на столі гребінець. Енергетика в будинку може моментально зруйнуватися.

За словами фахівців, заборонено на столі залишати шапки, кепки, рукавички та шарфи. Ці речі можуть залучити серйозні проблеми та навіть смерть. Не можна класти на стіл ключі. Це може вплинути на ваше фінансове становище. Для них має бути певне місце в будинку.

Що має стояти на столі

Кожна господиня повинна знати, що обідній стіл не повинен бути порожнім. Стіл завжди повинен бути чистим, а стояти на ньому повинні мед, горішки, цукерки або цукор.

Як прати махрові рушники, щоб вони були наче тільки з магазину - корисний лайфхак

четвер, 1 грудень 2022, 16:10

Ваші махрові рушники більше не такі м’які та пухнасті, як були при покупці, а стали жорсткими та неприємними? Причина в їхньому неправильному пранні. Однак не варто засмучуватися, адже далі ми розповімо про дієвий спосіб, який поверне рушникам їхні пер...

Сон без подушки: Користь та перестороги, все про вплив на хребет і поставу

четвер, 1 грудень 2022, 15:47

У той час як деякі люди люблять спати на великій пухнастій подушці, іншим це незручно. У вас може виникнути спокуса спати без неї, якщо ви часто прокидаєтеся з болем у шиї чи спині. . Є деякі переваги сну без подушки. Однак вони не є універсальними. ...