Можете накликати біду і навіть смерть! Які речі не можна залишати на столі

У кожному будинку є своя енергетика, та речі, які несуть своєму господареві удачу. Фахівці назвали речі в будинку, які не можна залишати на столі, інакше сварки та скандали будуть в будинку регулярно, зазначають Патріоти України.

На обідній стіл ніколи не можна класти подушку, навіть зовсім маленьку, на якій ви не спите. Якщо не послухатися, то можна залучити в будинок серйозні хвороби.

Щоб в будинку не виникало скандалів та негараздів, заборонено залишати на столі гребінець. Енергетика в будинку може моментально зруйнуватися.

За словами фахівців, заборонено на столі залишати шапки, кепки, рукавички та шарфи. Ці речі можуть залучити серйозні проблеми та навіть смерть. Не можна класти на стіл ключі. Це може вплинути на ваше фінансове становище. Для них має бути певне місце в будинку.

Що має стояти на столі

Кожна господиня повинна знати, що обідній стіл не повинен бути порожнім. Стіл завжди повинен бути чистим, а стояти на ньому повинні мед, горішки, цукерки або цукор.

Можуть бути дуже небезпечними: ТОП-3 речі, якими категорично не можна користуватися відразу після покупки

вівторок, 25 січень 2022, 6:30

Всі ми звикли відразу після приходу з магазину перевіряти-приміряти свої покупки. Однак експерти радять цього не робити. Справа в тому, що деякі речі потребують обробки перед першим використанням. Зокрема, за даними видання Wday.ru, йдеться про одяг, п...

Тетянин день: Що відповідно до традицій суворо заборонено робити, щоб не накликати біду

вівторок, 25 січень 2022, 6:10

25 січня 2022 ми будемо відзначати одне з особливих іменних свят - Тетянин день, присвячений пам'яті мучениці Тетяни Римської, яка прийняла смерть за свою віру. Цей день має свої традиції і заборони, зазначають Патріоти України. . На Тетяни в старов...