Можна легко прибрати кіптяву, жир і сліди від ручки! Як почистити шпалери в домашніх умовах

Шпалери - це не тільки матеріал, який захищає вашу стіну від пошкоджень. Також вони надають кімнаті естетичний вигляд. Але з часом на них впливають різні забруднювачі, які вивести не так вже й просто, передають Патріоти України.

Як відмити шпалери від ручки

Маленькі (та й не тільки) діти перетворюють стіни в шпалери? Не біда. З плямами від олівців, фломастерів і ручок можна впоратись за допомогою підручних засобів.

Стираємо простий олівець. Простий олівець швидко стирається канцелярською гумкою, за винятком особливо жорстких гумок. Щоб при стиранні на шпалерах не відсталість каламутної плями можна використовувати гумку, розмочену своїми руками в бензині. Підготовлений ластик стає дуже м'яким і не протирає папір.

Стираємо кольоровий олівець. Кольоровий олівець стирається жорсткими ластиками. Змиваємо плями акварельної фарби. Акварельні фарби зі шпалер, що миються, видаляються м'якою поролоновою губкою, змоченою у воді. Фарбу спочатку потрібно розмочити, віджати губку і після цього видаляти пляму без слідів. Якщо пляма свіжа, її можна буде видалити за два заходи.

Виводимо сліди ручки і маркера на вінілових шпалерах. Свіжі сліди ручки з щільних вінілових шпалер можна стерти меламіновою губкою. Губка змочується у звичайній воді, далі з легким натиском стираємо забруднення.

Виводимо сліди ручки і маркера на паперових шпалерах. Чорнило і маркер зі світлих паперових покриттів можна вивести миючими засобами, що містять концентрований хлор. Засіб наноситься на забруднення ватною паличкою і вже через пару хвилин знімається сухим ватним тампоном.

Як відмити шпалери від кіптяви

Найбільш простий засіб для миття шпалер – це розчин харчової соди. Інструкція по його застосуванню гранично проста:

  1. харчову соду потрібно змішати з теплою чистою водою в пропорції 20 гр соди на 1 л води;
  2. далі треба підготувати чисту м'яку ганчірку або губку;
  3. потім змочіть губку у воді, відіжміть її, і протріть нею забруднені ділянки.
  4. Даний спосіб досить універсальний, бо допомагає позбутися від різних нальотів, які часто з'являються на полотнах на кухні.

Як відмити шпалери від жиру

  • Засохлий бруд постарайтеся акуратно зішкребти м'якою щіткою. Потім намочіть губку і шорсткою стороною дуже легкими рухами змахнути залишки бруду.
  • Сліди кулькової ручки, олівців, крейди спробуйте акуратно стерти канцелярським ластиком. Для того, щоб він краще видаляв бруд, попередньо вимочіть його в гасі.
  • До жирної плями притисніть м'якуш свіжого хліба, повторіть кілька разів до освітлення місця забруднення.
  • Також сліди жиру можна спробувати прибрати шматочком тканини, змоченим в бензині. Можна використовувати суміш бензину з зубним порошком.
  • Плями від продуктів харчування та інші забруднення можна видалити за допомогою серветки і праски. Прикладіть серветку до плями, злегка прогрійте праскою, повторіть кілька разів через чисті ділянки серветки.
  • Для видалення забруднень використовуйте меламінову губку, злегка змочену в мильному розчині.

Виберіть кота і дізнайтеся, що думають про вас люди - психологічний тест по картинці

неділя, 25 вересень 2022, 12:14

Якщо ви хочете дізнатися, що думають про вас оточуючі, пропонуємо пройти тест. Вибір кота на зображенні дозволить зрозуміти, ким вас бачать люди. Важливо, щоб вибір був зроблений протягом перших п'яти секунд, коли задіяна ваша інтуїція та підсвідомість...

Подивіться на зображення - і ви зможете багато чого дізнатися про свої емоції

неділя, 25 вересень 2022, 11:59

Те, що ви бачите в цій загадковій оптичній ілюзії, багато говорить про ваші емоції, передають Патріоти України. Нам часто подобається думати, що ми знаємо себе досить добре, але це далеко не так, адже кожен день ми дізнаємося про себе все нові і нові ...