Можна впоратися і без сантехніка: Як прочистити унітаз без вантуза всього за 3 хвилини

Забиті туалети - це така ж часта проблема у багатьох будинках, як і засмічення в раковині. Труби можуть легко засмітитися, якщо не зважати на відходи, які ми викидаємо в унітаз. Найпростіший спосіб - скористатися вантузом, але що робити, якщо його немає, передають Патріоти України.

Щоб побороти засмічення в унітазі, якщо у вас немає вантуза, можна використовувати швабру та поліетиленовий пакет, пише портал santeplus. Як це працює – читайте далі.

Як прочистити унітаз шваброю

Накрийте швабру поліетиленовим пакетом, попередньо переконавшись, що в ньому немає дірок. Щільно зав’яжіть пакет навколо швабри, потім вставте мітлу в туалет, рухаючи шваброю вгору і вниз, щоб прочистити унітаз, начебто ви використовували вантуз. Повторіть це рухи два або три рази, щоб позбутися засмічення.

І на майбутнє: якщо ваш унітаз постійно засмічується, перегляньте свої звички і стежте за тим яке сміття, яке ви викидаєте в туалет. Можливо більшість із цього потрібно викидати у відро для сміття.

Це варто знати! ТОП-5 продуктів, які не можна розігрівати в мікрохвильовій печі

субота, 20 квітень 2024, 12:15

Добре, якщо на кухні є мікрохвильова піч. За допомогою цього пристрою можна швидко розігріти їжу, що остигнула. Однак відправляти в мікрохвильову піч можна далеко не всі продукти харчування, передають Патріоти України. На жаль, мало хто з кулінарів зн...

ТОП-5 помилок у зберіганні та приготуванні м’яса, які допускають майже всі господині

субота, 20 квітень 2024, 11:15

М’ясо є дорогим продуктом, який, на жаль, дуже легко зіпсувати неправильним приготуванням або зберіганням. У результаті м’ясо може повністю втратити свої унікальні смакові якості, а то й зовсім пропасти, передають Патріоти України. 1.Заморожувати цілі...