Можна впоратися і без сантехніка: Як прочистити унітаз без вантуза всього за 3 хвилини

Забиті туалети - це така ж часта проблема у багатьох будинках, як і засмічення в раковині. Труби можуть легко засмітитися, якщо не зважати на відходи, які ми викидаємо в унітаз. Найпростіший спосіб - скористатися вантузом, але що робити, якщо його немає, передають Патріоти України.

Щоб побороти засмічення в унітазі, якщо у вас немає вантуза, можна використовувати швабру та поліетиленовий пакет, пише портал santeplus. Як це працює – читайте далі.

Як прочистити унітаз шваброю

Накрийте швабру поліетиленовим пакетом, попередньо переконавшись, що в ньому немає дірок. Щільно зав’яжіть пакет навколо швабри, потім вставте мітлу в туалет, рухаючи шваброю вгору і вниз, щоб прочистити унітаз, начебто ви використовували вантуз. Повторіть це рухи два або три рази, щоб позбутися засмічення.

І на майбутнє: якщо ваш унітаз постійно засмічується, перегляньте свої звички і стежте за тим яке сміття, яке ви викидаєте в туалет. Можливо більшість із цього потрібно викидати у відро для сміття.

Ніколи не удобрюйте цим город - популярні засоби, які насправді несуть шкоду

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:57

Інтернет рясніє лайфхаками, чим підживити город, щоби отримати найкращий врожай. Але, як водиться, не всі із цих порад мають під собою реальне підгрунтя. Чимало лайфхаків не просто не корисні, а ще й можуть завдати серйозної шкоди. OBOZREVATEL зібрав т...

Обираємо огірки, які не гірчать - п'ять сортів, щоб виростити цього року

п’ятниця, 31 березень 2023, 18:54

Навесні розпочинається сезон городництва та садівництва. Багато хто заздалегідь купує насіння овочів, щоб можна було вчасно посіяти. Зокрема, намагаються підшукати сорти огірків, які не гірчать. Читайте про п'ять з них в матеріалі ТСН.ua, передають Па...