Можуть бути дуже небезпечними: ТОП-3 речі, якими категорично не можна користуватися відразу після покупки

Всі ми звикли відразу після приходу з магазину перевіряти-приміряти свої покупки. Однак експерти радять цього не робити. Справа в тому, що деякі речі потребують обробки перед першим використанням. Зокрема, за даними видання Wday.ru, йдеться про одяг, постільну білизну та взуття, передають Патріоти України.

Одяг. Перш ніж її надягати в перший раз, слід злегка випрати. Це необхідно для того, щоб знезаразити виріб не тільки від мікрофлори людей, які напевно її міряли-мацали в магазині, але і для того, щоб змити шар фарби, який може викликати алергічні реакції при дотику до шкіри.

Постільна білизна. Те ж саме правило діє і тут. Однак, крім усього вищесказаного, є ще більша небезпека. Такі вироби на фабриках обробляють отруйними для людського організму речовинами, щоб довше зберегти презентабельний вигляд.

Взуття. Звичайно, взуття до Вас вже хтось міряв в магазині. Тобто, залишив на ній свій слід, який може бути з грибком. Тому важливо перед тим, як надягати взуття перший раз, обробити її хлоргексидином - знезаражувальним засобом.

Модницям на замітку: Стиліст назвав колір волосся, який омолодить ваше обличчя

п’ятниця, 27 травень 2022, 15:56

Стиліст Джей Бірмінгем назвав колір і техніку фарбування, які додадуть вашому зовнішньому вигляду свіжості і омолодять ваше обличчя. Про це повідомляєThe Sun, передають Патріоти України. За словами експерта, найбільш ідеальна техніка фарбування - це к...

Господарям на замітку! Чи можна консервувати та маринувати з морською та йодованою сіллю

п’ятниця, 27 травень 2022, 15:25

Попереду літо, сезон консервування. А після закриття найбільшого підприємства з виробництва солі "Артемсіль" кам'яна сіль зникла з прилавків магазинів, стала дефіцитом, передають Патріоти України. Чим можна при консервації замінити звичайну сіль, чи мо...