Можуть погіршити симптоми печії: ТОП-5 продуктів, які не варто їсти

Всі коли-небудь відчували неприємне печіння в грудях або горлі після рясного прийому їжі. Eatthis розповів, що за даними Американського коледжу гастроентерології, 60 мільйонів американців щомісяця страждають від печії або кислотного рефлюксу, передають Патріоти України.

За даними Національного інституту здоров'я (США), певні продукти можуть посилювати печію та симптоми кислотного рефлюксу. Ці продукти збільшують кількість кислоти в шлунку, що призводить до посилення дискомфорту. Щоб ефективно боротися з печією, важливо їх розпізнати та уникати.

Яловичий фарш

Якщо ви відчуваєте кислотний рефлюкс після денного перекусу, краще відмовитися від бургерів, м'ясного рулету та інших страв з яловичини на вечерю. Високий вміст насичених жирів у ній має тенденцію довше затримуватися в шлунку, збільшуючи ризик виникнення симптомів печії.

При споживанні яловичини обирайте нежирні сорти м'яса, щоб зменшити ризик виникнення кислотного рефлюксу. Важливо також контролювати розмір порції, тому обирайте бургер з меншою вагою.

Цитрусові та соки

Хоча потягнутися за склянкою апельсинового або грейпфрутового соку, щоб запити антацид, може здатися правильним кроком, це може погіршити симптоми печії. Цитрусові, такі як апельсини, лимони та грейпфрути, мають високу кислотність, і їх вживання натщесерце може спровокувати або посилити печію, за словами Аліси Рамсі, доктора медицини, доктора філософії, CSCS.

Шоколад

Улюблений шоколад після вечері може сприяти виникненню симптомів кислотного рефлюксу, навіть якщо це темний і, здавалося б, здоровий сорт. Він часто містить багато жирів і кофеїну, а обидва ці компоненти, як відомо, провокують кислотний рефлюкс.

Варто контролювати розмір порцій і робити вибір на користь меншої кількості, оскільки жирна їжа перетравлюється довше. Важливо пам'ятати, що надмірний час перетравлення може збільшити ризик рефлюксу.

Чіпси

Після печії краще триматися подалі від чіпсів, оскільки вони можуть погіршити симптоми. Олії та високий вміст жирів можуть спровокувати кислотний рефлюкс або погіршити наявні симптоми.

Крім того, звертайте увагу на розмір порції та швидкість вживання їжі. Швидке споживання великої кількості чіпсів може призвести до того, що вони довше залишатимуться у вашому шлунку, що потенційно може спровокувати додатковий рефлюкс.

Що ви побачили першим на картинці? Це розкаже про вас більше

середа, 24 липень 2024, 8:10

Подивіться на картинку та скажіть, що ви побачили на ній насамперед, передають Патріоти України. Печера:. Голова:. Дерево:. Море:. Важливо пам'ятати, що це лише орієнтовний тест, і він не може дати вам абсолютно точну характеристику.

Це може шокувати! ТОП-10 фактів про смерть, які ви могли не знати

середа, 24 липень 2024, 7:55

Смерть - це тема, яка у більшості людей викликає страх. Та іноді, чим більше знаєш про якусь річ, тим менше вона лякає. Експерти розповіли для EverydayHealth 10 фактів про смерть, які ви могли не знати, передають Патріоти України. Існує великий перелік...