Милі сови розкриють ваші сильні сторони - тест по малюнках. Перевірте себе!

Пропонуємо пройти тест, який розкриє сильні сторони вашої особистості. З шести совенят, зображених на малюнку, виберіть одне. Пташка, з якою ви себе асоціюєте, розповість про ваші якості та психологічний стан, передають Патріоти України.

Совеня №1

Ви відкриті світові та оптимістичні

Вас можна назвати душею компанії, з вами завжди легко й весело. У вас у загашнику завжди є історія, яка покращить настрій близьким та друзям. Ви також привабливі для протилежної статі. Ви справжня, чуйна людина і завжди готові поспішити на допомогу. Ви переповнені енергією та не можете довго всидіти на місці. Вважаєте за краще вести активний спосіб життя і вічно перебуваєте в русі.

Совеня №2

Ви наївні та романтичні

Ви дуже багато уваги приділяєте тому, що про вас скажуть і подумають. Вам важливо виглядати гідно в чиїхось очах і справляти позитивне враження. Ви також буваєте надмірно довірливими. Іноді інші користуються цим у своїх корисливих цілях.

Совеня №3

Сором'язливі і не впевнені у собі

Ви маєте безліч талантів, але рідко проказуєте їх на публіці. Ви досить боязка людина і незатишно почуваєтеся в центрі уваги. Ви врівноважені та вмієте контролювати свої емоції. Перш ніж ухвалити рішення, ви довго не наважуєтесь на це і дієте послідовно.

Совеня №4

Сильна духом особистість

Ви завжди доводите розпочате до кінця. Ви лідер по життю і маєте гарні організаторські здібності. Із вас вийде чудовий керівник, який приведе справу до успіху.

Совеня №5

Невиправний песиміст

Ви часто нарікаєте на життя, навіть тоді, коли немає особливого приводу. Зараз вам потрібне перезавантаження. Відпочиньте та перегляньте свої погляди на життя. Вам потрібно попрацювати над своїми переконаннями та поміняти їх на більш позитивні.

Совеня №6

Дотепність і схильність до навченості

Вам потрібно розвивати таланти, якими вас наділила природа. У вас все вийде, просто не лінуйтеся і не поспішайте здаватися. І тоді на вас чекає успіх на будь-якій інтелектуальній ниві. Головне – докласти зусиль і зосередитися на найважливіших завданнях, а не розпорошувати увагу.

Не спішіть розбавляти! Пересолений червоний борщ врятує проста хитрість

понеділок, 5 червень 2023, 10:13

Приготувати ароматний червоний борщ - це ціле мистецтво зі своїми правилами й винятками. Але якщо борщ уже вдався, зіпсувати його може лише сіль, передають Патріоти України. Здавалося б, що складного — додати сіль до страви. Але, мабуть, у кожного таке...

Від цього всі ваші біди! Названо причину, чому не можна різати на ганчірки старі речі

понеділок, 5 червень 2023, 9:58

Складно зустріти господиню, яка б не нарікала на те, що у неї накопичилося багато старих простирадл, наволочок або звичайного одягу, який і викинути шкода, і використовувати вже не можна. А дитячі речі, з яких виросла дитина - окрема тема. УНІАН розпо...