Миротворець чи перфекціоніст: Які ваші найкращі риси - тест

Цей тест допоможе визначити найкращі сторони вашого характеру. Подивіться на картинку. Те, що помітили найпершим, вкаже на найкращі ваші риси, передають Патріоти України.

Птах

Ви творча людина з почуттям прекрасного, звертаєте увагу на деталі, які не помічають інші, та вмієте цінувати те, що маєте. Ви дуже добра людина з гарним почуттям гумору.

Метелик

Ви швидко ухвалюєте важливі рішення та легко знаходите вихід зі складних ситуацій. Люди з задоволенням приходять до Вас за порадою.

Рослина

Ви дуже розумна та організована людина. Швидко вчитеся новому. Від інших Вас відрізняє регулярність і перфекціонізм, якому можна позаздрити.

Череп

Ви дуже спостережливі та володієте хорошими комунікативними навичками. Ви належите до співчутливих і добрих людей. Ви миротворець і мудрець.

Оберіть свою! Чашка кави розповість про вашу головну рису характеру - тест із точністю 99%

неділя, 2 квітень 2023, 8:12

Багато з нас обожнюють цей чарівний напій. Кава дає нам бадьорість , заряджає енергією на весь день. Цей напій благородний і повинен бути в кожному домі, передають Патріоти України. Ви повинні бути в усьому найпершою і найкращою. Саме до цього ви прагн...

Урожай буде раннім і дуже великим! Чим підживити огірки для миттєвого росту

неділя, 2 квітень 2023, 7:50

Вже на початку травня, а у південних регіонах України - наприкінці квітня городники починають висаджувати огірки у відкритий ґрунт. Корисні та смачні огірки багаті вітамінами А, РР, Е, Н та мають у складі кальцій, залізо натрій, каротин, хлорофіл, магн...