Миттєво очистить повітря у вашому будинку! Ця кімнатна рослина чудово поглинає сигаретний дим

Цигарки шкодять не лише здоров’ю курця, а й навколишніх. Тютюн може потрапити на стіни - і це може сильно дратувати тих, хто щодня відчуває цей запах. На щастя, його можна позбутися за допомогою всього однієї рослини, яка його поглине, передають Патріоти України.

І ця рослина – шеффлера, пише порталsanteplus. Цей вазон має властивості захисту від забруднення, а це означає, що його присутність у будинку гарантує чисте та знезаражене повітря. Шеффлера поглинає з повітря запахи та хімічні гази, як сигаретний дим.

Зазначимо, що ця рослина добре адаптується в приміщенні, проте все ж таки необхідно дотримуватися кількох простих правил догляду:

  • Розмістіть його у світлому місці, але далеко від прямих сонячних променів, що забезпечить гарне забарвлення листя.
  • Рослина добре росте в місцях з помірною та постійною температурою: від 18-20 градусів за Цельсієм влітку до 15-17 градусів за Цельсієм взимку.
  • З весни до осені шеффлеру можна містити на відкритому повітрі, на балконах або терасах, за умови, що вона буде захищена від сонячних променів і протягів.
  • Поливати цю рослину слід лише після перевірки того, що поверхня ґрунту суха. Поливати потрібно буде доти, поки ґрунт не просочиться водою, але надлишки потрібно буде видаляти, щоб не загинуло коріння.

До них краще не торкатися руками: ТОП-5 найбрудніших місць у літаку

четвер, 7 грудень 2023, 8:30

У світі мільйон літаків виконують рейси, інколи практично без зупинки. І хоча спеціальні бригади прибиральників роблять все можливе, щоб почистити кожне сидіння до прибуття наступних пасажирів, іноді речі можуть бути упущені або залишатися трохи брудни...

Візьміть на замітку! ТОП-14 фільмів, що зачіпають найглибші струни душі

четвер, 7 грудень 2023, 8:07

У сірій суєті повсякденності ми забуваємо про душу і те, що в світі є ще щось крім щоденних ритуалів і дороги з роботи додому, передають Патріоти України. Ми зібрали 14 фільмів, які допоможуть наповнити вільний вечір роздумами і зворушать вас до глибин...