Миттєво вб’є всіх тарганів у будинку - дієвий засіб легко зробити своїми руками

Як і багато домашніх шкідників, таргани чудово почуваються в теплому і вологому середовищі та швидко знаходять шлях у приміщення в пошуках їжі й притулку. Але якщо ви помітили вусатих тварин у своїй оселі, не турбуйтеся. Саморобні засоби часто ефективніші та дешевші, ніж хімічні отрути, передають Патріоти України.

Великими навалами тарганів повинні займатися спеціальні служби боротьби зі шкідниками, проте з меншою кількістю часто можна впоратися вдома самостійно. Про лайфхак із боротьби з тарганами пише Express.

Щоб зробити порошок проти тарганів, вам знадобиться бура (натрієва сіль борної кислоти), борошно, кукурудзяне борошно та цукор. У великій мисці змішайте одну чашку бури, одну чашку кукурудзяного борошна й півсклянки борошна. Додайте чверть склянки цукру та перемішайте інгредієнти.

Розпиліть розчин у місцях, де таргани активні, наприклад, за холодильниками, у шафах і туалетах. Іноді змінюйте розчин на новий. Комахи з’їдять його та загинуть.

Додамо, що запобігти появі цих шкідників у житлі допоможе дотримання правил гігієни та підтримка чистоти в кімнатах. Навіть дрібних крихт може бути достатньо, щоб привабити шкідників, тому не забувайте ретельно мити підлогу й чистити бруд під предметами як на підлозі, так і на поверхні. А ще не залишайте безладдя, особливо на кухні, на ніч.

Шерсть збирається за секунди: Лайфхак для всіх, у кого мешкають коти в будинку

понеділок, 3 жовтень 2022, 12:09

Щасливі власники домашніх вихованців знають, що вони приносять у будинок не тільки радість, а й плями та дуже багато шерсті. Котяча шерсть в оселі може покривати меблі та підлогу. Прибирати її щоразу - ще те завдання. Полегшити цю проблему допоможе оди...

Що ви першим побачили на картинці, розповість, наскільки ви вірна людина

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:07

Психологічний тест на характер допоможе дізнатися про себе деякі таємниці всього за 2 хвилини. Цей тест-ілюзія працює на підсвідомості та дає практично сто відсотковий результат на відміну від стандартних тестів-опитувальників, на які ми так чи інакше ...