На фотографії є сніговий барс, чи зможете ви його знайти? Його бачать лише одиниці

На фотографії є сніговий барс, однак, бачать його лише 5 осіб з 100, передають Патріоти України.

Сніговий барс — велика дика кішка, яка занесена в Червону книгу. Ці тварини, справді, рідкісні й унікальні. Вони дуже незалежні, в основному пересуваються поодинці. Снігові барси дуже красиві! Також вони живуть в не менш красивій місцевості — гори. Багато фотографів світу прагнуть зафіксувати, але це вдається рідко і не всім. Адже барси справжні майстри маскування! Їх важко знайти, часом, навіть на фотографії.

Ви тільки подивіться на фото, яким поділився один фотограф в мережі. На ньому є сніговий барс, однак, бачать його лише одиниці! Більшість стверджує, що його там просто немає, поки не побачать підказку тих, хто все ж розгледів.

Подивіться і ви. Чи зможете ви його знайти? Він тут точно є!

.

.

.

.

.

Ну що, ви її знайшли? Якщо так, то як швидко? Якщо вам все ж не вдалося його знайти на фото, то нижче дивіться підказку.

.

.

.

.

.

Воїном чи мудрецем? Ким ви були в минулому житті - цікавий тест по картинці

середа, 7 червень 2023, 15:12

Цей психологічний тест розшифрує ваше минуле, передають Патріоти України. Виберіть картинку та швидко скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу?

Це така смакота! Піца у мікрохвильовці без борошна- як приготувати перекус за 5 хвилин

середа, 7 червень 2023, 14:10

Піца в мікрохвильовці - це безпрограшний варіант для швидкого і смачного сніданку або перекусу в будь-який час доби. Для її приготування знадобиться всього кілька хвилин, а задоволеними залишаться всі, передають Патріоти України. Коли часу на підготов...