На фотографії сховався бекас, але знайти пташку без підказки практично неможливо! Чи зможете ви його побачити?

Цей знімок зробила молода дівчина, коли гостювала у своїх батьків на зимових канікулах. Для курсової роботи їй потрібно було сфотографувати дику природу краю. Ввечері її батько, розглядаючи фото, захопився спритним маскуванням бекаса, що потрапив в кадр, передають Патріоти України.

Дівчина трохи очі не «зламала», перш ніж змогла розглянути приховану пташку. У результаті батько все-таки дав їй підказку, в якій частині фотографії шукати.

Автор знімка була здивована такому таланту маскування пернатого, адже поки вона фотографувала, птах навіть не ворухнувся.

А ви змогли його побачити?

Зробимо вам невелику підказку на випадок, якщо ви не знаєте, як виглядає бекас:

Це птах розміром з дятла, з довгим дзьобом і трохи рябим забарвленням пір'я.

.

.

.

.

.

Чи змогли ви його побачити за 30 секунд на фото, розміщеному вище? Якщо так, то ми вас вітаємо! Ви дійсно дуже спостережлива людина. Ну а якщо ні — не турбуйтеся, нас таких більшість. Ми покажемо вам де сховався бекас.

.

.

.

.

.

Дізнайтесь, який магічний дар ви отримали в день свого народження

вівторок, 6 червень 2023, 18:12

Збігів не існує. Все в нашому світі відбувається з якоюсь метою, передають Патріоти України. До речі, з точки зору алхімії, окультизму і нумерології дата вашого народження – не випадковий набір цифр. Вона свідчить про чарівний дар, який ви отримали, ко...

Перевірте себе! На якій із цих картинок найдружніша сім’я?

вівторок, 6 червень 2023, 17:14

Психологи стверджують, що відносини з людьми завжди закладаються нашою родиною в дитинстві і часто визначають, як ми бачимо світ. Пропонуємо вам перевірити свою логіку та інтуїцію, відповівши на просте запитання, передають Патріоти України. Подивіться ...