На фотографії сховався леопард, але побачити його за 10 секунд може не кожен

На фотографії є хижак, якого зовсім не видно, адже маскування у нього на вищому рівні, передають Патріоти України.

Ви зможете відшукати його швидко? Леопард дуже красива тварина сімейства котячих. Вони живуть в диких саванах, полюють на травоїдних тварин і відпочивають в тіні дерев.

За одним з таких занять і помітив хижака місцевий фотограф. А от чи зможете ви відшукати цю дику кішку за 10 секунд, велике питання. Але спробувати все одно варто. Отже, засікаємо час і шукаємо леопарда.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Сподіваємося вам вдалося впоратися із завданням швидко, адже справа була не з легких. Підказки давати тут марно, хіба що вказати напрямок пошуку — праворуч внизу на великій гілці. І перевіряємо себе подивившись у відповідь нижче.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Жіночий психологічний тест: Оберіть брошку - і дізнайтесь, в чому ваша привабливість

вівторок, 26 вересень 2023, 11:14

Цей короткий тест розкриє, у чому ваша привабливість, передають Патріоти України. У доброті чи в позитивному ставленні до життя, організованості чи харизмі? То в чому ж ваш шарм? Ваша родзинка та шарм – у доброті та чуйності. Ці риси відразу виділяють...

Неймовірно апетитні курячі стегна з ароматним маринадом - рецепт для смачного барбекю

вівторок, 26 вересень 2023, 10:54

Курячі стегна - це неймовірно смачна та апетитна страва, яка поєднує ніжне м’ясо курки з ароматним маринадом та свіжими шматочками ананаса. Їх можна готувати протягом всього року, адже цей рецепт - чудовий варіант як для літнього барбекю так і для зимо...