На якій відстані садять розсаду помідорів - ідеальний варіант для збільшення урожаю

Розсада томатів здається такою маленькою та тендітною, що у недосвідчених городників виникає бажання розмістити її у ґрунті досить щільно кущик до кущика. Але це помилка. Виростаючи, томатні кущі потребують досить багато місця, щоби отримати достатньо сонячного світла, передають Патріоти України.

OBOZREVATEL поцікавився досвідом експертів з городництва. І розповідає, на якій відстані потрібно розміщувати рослини, щоби вони сформувались якнайкращим чином і дали багатий урожай.

Якщо йдеться про високорослі сорти, то між кущами у рядку має залишатись приблизно 70-80 сантиметрів. А відстань між рядками складати як мінімум 1 метр. В такому разі кожен кущ зможе дати порядку 10 плодових кистей.

Середньорослі помідори потребують дещо менше простору. Між кущами можна залишати 50-60 сантиметрів, а між рядками – 70-80 см. За правильного догляду, розміщені таким чином рослини можуть дати до 8 кг плодів з куща.

А низькорослим сортам знадобиться найменше місця. Відстань між ними може складати 30 см, а рядки оптимально розташовувати за 50 см один від одного. В такому разі на 1 квадратному метрі розміститься до 10 кущів.

Соковита та ароматна тушкована свинина з квашеними огірками - ідеально до печеної картоплі

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:09

М'ясні страви займають досить значне місце в українській кухні. Кожна господиня знає безліч секретів, як приготувати м'ясо так, щоб воно було м'яке, ароматне та соковите, передають Патріоти України. На Галичині часто тушкують свинину з овочами. Це тако...

Жіночий психологічний тест: Виберіть елегантний предмет - і дізнайтеся свої привабливі якості

понеділок, 2 жовтень 2023, 19:10

Зазвичай вважається, що вміння подобатися людям - дар рідкісний, корисний, щасливий. У кожного з нас є привабливі якості, для успішного і гармонійного життя корисно розвивати те, що викликає симпатію суспільства, близького оточення, передають Патріоти ...