На картинці є 16 кіл, але більшість людей ніяк не може їх віднайти! А чи зможете ви?

По суті, звучить завдання зовсім неважко. Вам всього лиш потрібно знайти кілька кіл на цій картинці та й усе! Але багато людей "ламає голови", щоб зробити це, здавалося б, просте завдання, передають Патріоти України.

А все тому, що насправді не все так просто. Картинка, яка складається тільки з ліній і квадратів, містить 16 кіл, які ховаються в деталях, але спочатку їх знайти майже неможливо.

Причиною є оптична ілюзія. Коли наш мозок намагається інтерпретувати, що відбувається на картинці, він часто створює деформований погляд на реальність, де те, що ми бачимо, не завжди виявляється тим, що насправді є перед нашими очима.

Використовуючи кольори, світло, візерунки, художник створює образ, який конкретно заплутує наш мозок. Деякі люди швидко знаходять кола, але багато інших можуть шукати їх цілу вічність. Спробуйте і ви! Чи зможете ви віднайти 16 кіл на зображенні?

Не виходить? Потрібна допомога? Спробуйте зосередити свої очі між прямокутниками та подивитися, чи тепер з'являються кола. Ну що? Знайшли? А тепер діліться з друзями, нехай і вони потренують свій мозок!

Для чого потрібно Seo просування сайту

середа, 8 лютий 2023, 19:05

Seo просування сайту — це комплекс заходів, спрямованих на підвищення позицій вебресурсу в пошуковій видачі. Для досягнення максимального ефекту пошукову оптимізацію необхідно впроваджувати ще на етапі розробки сайту. Процес довготривалий, складний та ...

Як зварити червоний буряк, щоб він не втратив колір - хитрість, про яку варто знати

середа, 8 лютий 2023, 18:52

Буряк використовується для приготування різних страв. Часто перед цим його потрібно зварити. Здавалося б - що тут важкого? Але, якщо робити це в звичайній каструлі, він може стати менш червоним. Читайте в матеріалі ТСН.ua, як зварити буряк, щоб він не ...