На плісняву не залишиться і натяку! Просто нанесіть ці два інгредієнти на вікно

Цвіль - часта проблема в будинку, особливо якщо ви стикалися з накопиченням конденсату. Досить страждають від грибка вікна. Відтерти від чорного нальоту герметик - ще те завдання. Однак один ефективний лайфхак допоможе позбутися плісняви в будинку, передають Патріоти України.

Як пише видання express, є найшвидший спосіб видалення цвілі із силіконового герметика навколо вікон, який працює на 100% краще, ніж відбілювач. Важливо, що вам не доведеться витрачатися на магазинні засоби. Все, що потрібно для трюку проти грибка, точно є вдома – харчова сода та столовий оцет.

Силіконові герметики – розсадник цвілі, особливо на вікнах у ванних кімнатах. Чорна пліснява не тільки некрасива, а й може становити небезпеку для здоров’я, тому її рекомендується негайно видалити. Герметик для ванної кімнати може стати магнітом для плісняви. На щастя, навчитися видаляти плісняву насправді не так вже й складно.

Все, що потрібно зробити: це приготувати пасту з однієї чашки оцту та двох-трьох чайних ложок харчової соди. Нанесіть засіб на уражені цвіллю ділянки вікна. Залишіть на 5-30 хвилин. Потім щіткою з твердою щетиною зітріть пасту з герметика і протріть насухо. Повторіть спосіб, якщо плями залишилися. Харчова сода та оцет дійсно гарні для видалення плісняви. Вони чудово справляються зі своїм завданням і майже нічого не варті.

Цвіль відразу зникне: Який підручний продукт розпорошити на герметик у ванній

п’ятниця, 29 вересень 2023, 18:15

У ванній кімнаті через високий рівень вологості часто утворюється грибок. Особливо страждає від цвілі силіконовий герметик у душовій кабіні, проте його легко очистити, передають Патріоти України. Щоб позбутися плісняви, розпорошіть на герметик у ванній...

Оберіть ліхтар - і дізнайтесь, хто ваші найкращі помічники в житті

п’ятниця, 29 вересень 2023, 17:13

Підсвідомість знає набагато більше, ніж свідомість, це давно відомо. Але повідомляє нам інформацію вибірково, та й ми не завжди прислухаємося до внутрішнього голосу, передають Патріоти України. Тест-ліхтар допоможе вам прислухатися до своїх внутрішніх ...