На цій карколомній оптичній ілюзії заховані 9 облич, але чи зможете знайти їх всі?

Подивіться на цю оптичну ілюзію у вигляді незвичайної картини, що приховує 9 облич. Якщо у вас вистачить терпіння, зверніть увагу на те, скільки часу вам знадобиться, щоб з усім розібратися і знайти всі 9 фізіономій, передають Патріоти України.

Оптичні ілюзії — це цікаві зображення, які часто просто приголомшують своїм цікавим змістом.Намагаючись зрозуміти їх у групі друзів, ви можете помітити, що бачите те, чого не бачать вони, і навпаки, але це нормально. Це зображення особливо оманливе, і ви можете повернутися до нього через кілька днів або навіть тижнів.

Національний інститут екологічних наук розмістив цю ілюзію на своєму американському веб-сайті Kids Environment Kids Health, після чого дане зображення стало вірусним в Інтернеті. "Ви бачите на цій фотографії одну людину... або декількох людей?",- підписали вони свою картинку.

"Перша людина — це старий з бородою прямо посередині фотографії, друга — обличчя жінки над колоною праворуч, а третя — старий у капелюсі всередині великої картинки з бородатим старим обличчям", — розповів один із коментаторів.

"Жінка всередині бородатого старого обличчя, дитина, яку жінка тримає на руках, обличчя прямо над лівою колоною з птахом на стовпі, що утворює лоб і ніс, обличчя прямо над #5, ніс і лоб-контур грудей птиці", — додав він.

"Обличчя прямо під хвостом птаха зліва і профіль прямо під хвостом птаха зліва", — стали останніми двома особами — які помітив коментатор. «Я знайшов 5 людей (і одну собаку)», — сказав інший коментатор. "Собака вважається? Ха-Ха», — прокоментував третій.

Перегній більше не потрібен: ТОП рецептів підживлення розсади - після них такий попре врожай, що втомитеся збирати

субота, 27 травень 2023, 21:30

Щоб отримувати гарні врожаї овочів та ягід, необхідно рослини вчасно підгодувати, щоб вони набрали силу та запаслися корисними речовинами. Автори YouTube-каналу "Поради біолога" рекомендують 15 найнадійніших підживлень, які сприятливо впливають на росл...

Як прибрати неприємний запах у взутті - є кілька корисних хитрощів

субота, 27 травень 2023, 21:07

Багато хто стикався з проблемою неприємного запаху у взутті. Особливо вона актуальна у спекотний період, коли ноги можуть сильно потіти. Однак є маса способів, щоб позбавитися цього мінуса і нарешті перестати почуватися дискомфортно, передають Патріот...