На цій карколомній оптичній ілюзії заховані 9 облич, але чи зможете знайти їх всі?

Подивіться на цю оптичну ілюзію у вигляді незвичайної картини, що приховує 9 облич. Якщо у вас вистачить терпіння, зверніть увагу на те, скільки часу вам знадобиться, щоб з усім розібратися і знайти всі 9 фізіономій, передають Патріоти України.

Оптичні ілюзії — це цікаві зображення, які часто просто приголомшують своїм цікавим змістом. Намагаючись зрозуміти їх у групі друзів, ви можете помітити, що бачите те, чого не бачать вони, і навпаки, але це нормально.

Це зображення особливо оманливе, і ви можете повернутися до нього через кілька днів або навіть тижнів. Національний інститут екологічних наук розмістив цю ілюзію на своєму американському веб-сайті Kids Environment Kids Health, після чого дане зображення стало вірусним в Інтернеті.

"Ви бачите на цій фотографії одну людину... або декількох людей?",- підписали вони свою картинку. "Перша людина — це старий з бородою прямо посередині фотографії, друга — обличчя жінки над колоною праворуч, а третя — старий у капелюсі всередині великої картинки з бородатим старим обличчям", — розповів один із коментаторів.

"Жінка всередині бородатого старого обличчя, дитина, яку жінка тримає на руках, обличчя прямо над лівою колоною з птахом на стовпі, що утворює лоб і ніс, обличчя прямо над #5, ніс і лоб-контур грудей птиці", — додав він.

"Обличчя прямо під хвостом птаха зліва і профіль прямо під хвостом птаха зліва", — стали останніми двома особами — які помітив коментатор. «Я знайшов 5 людей (і одну собаку)», — сказав інший коментатор. "Собака вважається? Ха-Ха», — прокоментував третій.

З цими продуктами картопля "в мундирі" буде в сто разів смачнішою - кидайте просто до каструлі

субота, 30 вересень 2023, 12:28

Дієтологи повторюють, що картопля "в мундирі" - це найздоровіший спосіб приготування цього овоча. Але багато хто вважає, що така страва не смачна. Виявляється, треба просто знати, як її правильно варити, передають Патріоти України. Щоб картопля в мунди...

Виберіть пиріг за формою - та дізнайтесь, яка ви особистість

субота, 30 вересень 2023, 12:10

Вчені вважають, що між нашою особистістю та підсвідомістю існує прямий зв’язок. Навіть вибираючи форму пирога, ми діємо не випадково, а так, як нам велить наше внутрішнє "я". Пропонуємо вам пройти швидкий тест та дізнатися, до якого типу особистості ви...