На цій картинці присутній не тільки цар звірів, але і маленький гризун - де він?

Ця робота належить художнику Рене Мілоту. Цей відомий канадський майстер отримав популярність завдяки незвичайним ілюстраціям і реалістичним картинам. Більшість зображень виглядають цікавими, але за звичною роботою ховається щось більше, передають Патріоти України.

Рене — майстер подвійних ілюстрацій. При першому погляді на його картини кидається в очі який-небудь предмет. Але надалі виявляється, що за звичним фасадом ховається щось більше. Для цього достатньо лише добре придивитися.

На цій картині під назвою «Лев-Миша» присутній не тільки цар звірів, але і маленький гризун. Художник сховав його в основному зображенні. Хоча він стверджує, що тут зашифрована миша, але більшість людей вважають, що вона більше схожа на білку.

Вам вирішувати, хто це — миша або білка — але для початку потрібно знайти захованого звіра! Насправді це досить просто, якщо ви зможете дистанціюватися від звичних уявлень про картини!

.

.

.

.

.

.

.

.

Якщо ви не змогли зрозуміти, де ж ховається гризун, то ось вам правильна відповідь. Потрібно лише перевернути зображення, щоб все встало на свої місця!

.

.

.

.

.


.

.

Перегній більше не потрібен: ТОП рецептів підживлення розсади - після них такий попре врожай, що втомитеся збирати

субота, 27 травень 2023, 21:30

Щоб отримувати гарні врожаї овочів та ягід, необхідно рослини вчасно підгодувати, щоб вони набрали силу та запаслися корисними речовинами. Автори YouTube-каналу "Поради біолога" рекомендують 15 найнадійніших підживлень, які сприятливо впливають на росл...

Як прибрати неприємний запах у взутті - є кілька корисних хитрощів

субота, 27 травень 2023, 21:07

Багато хто стикався з проблемою неприємного запаху у взутті. Особливо вона актуальна у спекотний період, коли ноги можуть сильно потіти. Однак є маса способів, щоб позбавитися цього мінуса і нарешті перестати почуватися дискомфортно, передають Патріот...