На цьому дереві сидить сова, але багато людей вважає що знайти її неможливо, а ви зможете?

Не тільки хамелеони вміють майстерно зливатися з навколишнім середовищем. Цей знімок побачили тисячі людей, але тільки кілька людей змогли побачити на ньому сову, передають Патріоти України.

Британський фотограф Пол Біч більшу частину часу проводить в оточенні дикої природи. Він шукає цікаві кадри й ділиться ними зі своїми читачами.

Одна з таких фотографій була опублікована без будь-яких підписів. Люди подивилися на дерево і не відразу зрозуміли, що це загадка. Практично всі користувачі мигцем глянули на фото і закрили його, не знайшовши на ньому нічого цікавого.

Але знайшлися і такі, хто ретельно вивчив знімок і знайшов на ньому птицю. Пол підтвердив, що на фото сова і цей кадр він зробив на задньому дворі свого будинку! Такі маленькі й красиві сови вміло зливаються з корою дерев і це допомагає їм вижити.

Тому люди рідко помічають цих пернатих мандрівниць на вулицях міста. Невелика сова може годинами сидіти без руху і людина пройде повз, навіть не помітивши її на тлі дерева.

Завдання полягає в тому, щоб спробувати знайти сову на зображенні.

.

.

.

.

.

Якщо ви все ще не знайшли птаха? Внизу буде підказка.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Українців "атакують" мошки: Які натуральні засоби врятують від набридливих комах

середа, 7 червень 2023, 17:14

У північних областях України мешканців "атакують" мошки, науковці радять захищатися від комах не репелентами, передають Патріоти України. Мошки звикають до репелентів, тому з ними краще боротися такими натуральними засобами як пижмо, полинь, гвоздична ...

Шахраї масово вдають співробітників банків: ИОП-4 питання, які видадуть афериста

середа, 7 червень 2023, 16:56

В Україні за останній рік помітно активізувалися карткові шахраї. Вони "увели" з рахунків українців на 46% більше коштів, ніж роком раніше. Більшість грошей вкрали за допомогою т.зв. соціальної інженерії. Найпопулярніша схема обману – шахраї представля...