На врожай і не сподівайтеся! ТОП-4 грубі помилки при вирощуванні огірків, які зіпсують все

Дачники, які займаються вирощуванням овочів, можуть припускатися різних помилок ще на стадії пророщування насіння на розсаду. Втім, не виключені вони і пізніше, коли рослини висаджені у ґрунт, передають Патріоти України.

Автори ТГ-каналу «Моя дача. Сад та город» застерігають від невірних дій при вирощуванні огірків.

Серед найпоширеніших помилок:

Відсутність опори. Огірки «лізуть» вгору, їм потрібно за щось зачепитися. Також опора потрібна для зручності догляду за рослиною.

Безконтрольне зростання бічних пагонів. Їх краще прибрати відразу і усі, щоб рослина не витрачала даремно свої ресурси на їхній розвиток.

Обрізання рослини відразу після поливу або перед ним. У цих випадках місця зрізів довго не гояться і можуть почати гнити, тому що після поливу рослиною починає дуже активно циркулювати волога.

Несвоєчасне прищипування верхівки. Це сповільнює розвиток рослин, збирання першого врожаю може відтермінуватися на тиждень і навіть більше.

Змішайте мило та цей копійчаний аптечний засіб: Все вичистить до блиску - ванну, унітаз і душ

середа, 4 жовтень 2023, 18:44

Цей дешевий засіб відчистить усе: як легко позбутися вапняного нальоту та бруду з будь-яких поверхонь, передають Патріоти України. Дуже потужний та ефективний засіб для чищення будь-яких поверхонь від вапняного нальоту, застарілого жиру та бруду можна ...

Ви могли цього не знати: Як цукор допоможе приготувати саму хрустку запечену картоплю

середа, 4 жовтень 2023, 18:12

Запечена картопля – популярна у всьому світі страва. Його обожнюють за рум’яну золотисту скоринку, що покриває кожну скибочку, і за ніжний смак усередині, передають Патріоти України. Приготувати запечену картоплю просто, проте не завжди вона виходить і...