На випадок, якщо немає можливості зарядити телефон - корисні поради, як зберегти заряд батареї

Війна в Україні навчила кожного українця думати наперед, а також значно економити, особливо електроенергію, яку так сильно хочуть "відібрати" російські окупанти, передають Патріоти України.

Напевно вже багато хто закупився різними павербанками та зарядними станціями, щоб завжди залишатися на зв’язку. Однак випадки можуть бути різними і знати прості способи, як зарядити смартфон без електроенергії або як зберегти заряд на довше.

Портал tochka.net розповів про 5 найпростіших способів, як збільшити час роботи телефону. Вимкнувши деякі функції, можна заощадити заряд.

Як продовжити заряд телефону

  • Увімкніть режим енергоощадження. Ця функція автоматично скоротить роботу всіх програм, які споживають заряд.
  • Зменште яскравість екрана телефону, адже він є дуже енерговитратним. Також можна зменшити рівень гучності відтворення музики або дзвінка.
  • Вимкніть функцію автоматичного розташування, анімацію та графіку. Різні картинки, що спливають, і "живі" заставки розряджають гаджет швидше.
  • Використовуйте сигнал дзвінка замість вібрації.
  • Вимкніть програми, які працюють у фоновому режимі. Ви не користуєтеся ними, а заряд батареї вони використовують.

Стародавній рецепт довголіття - він такий простий, що гріх ним не скористатися!

четвер, 21 вересень 2023, 15:14

Пропонуємо скористатись вам рецептом, який допоможе надовго зберегти здоров’я! Вже через декілька днів ви будете почуватись бадьоро! Цей рецепт допоможе відновити правильне функціонування внутрішніх органів, передають Патріоти України. Рецепт почали за...

Це справді працює! Як відчистити ванну від застарілого нальоту, бруду і іржі - метод прибиральниць

четвер, 21 вересень 2023, 14:43

Через жорстку воду, постійну вологість та невчасне прибирання ванна покривається нальотом, брудом та іржею. Більшість господарів надають перевагу хімічним засобам для прибирання, вважаючи, що вони ефективніше впораються з цією проблемою, передають Патр...