Нагар "злітає" сам: Як вичистити праску таблеткою для посудомийки за 30 секунд

У кожної господині вдома є праска, і нерідко вона може псувати речі, бо вже брудна. Багато хто не знає, як саме відчистити праску та повернути підошві новизну, передають Патріоти України.

Ми знайшли спосіб, який допоможе швидко відтерти нагар і на це не потрібно буде витратити півдня. Допоможе у цьому звичайна таблетка для посудомийної машини. Ви буде приємно вражені, адже відчистити праску вдасться всього за 30 секунд.

Як же відчистити нагар з праски

Перш за все необхідно включити праску та нагріти її до максимальної температури, після чого виключити. Важливо: слід звернути увагу на те, чи включена у прасці функція автоматичної подачі пари. Якщо вона включена, то слід одразу її виключити, бо гаряча пара може залишити на вашому тілі серйозні опіки.

Якщо функція подачі пари виключена, а праска достатньо нагрілась, то можна брати в руки таблетку для посудомийної машини. Слід злегка натискати нею на підошву праски та стирати нагар, ніби гумкою. Все це робиться дуже швидко та просто. Коли нагар повністю зчистився, слід взяти паперову серветку та протерти підошву, забираючи залишки бруду. Обережно! Праска може бути ще гарячою.

Як очистити парові отвори

Для цього вам знадобляться ватні палички. Їх можна замінити сірником, на який слід щільно намотати звичайну вату. Паличками або сірником з ватою необхідно прибрати нагар з парових отворів. Це також слід робити не на холодній прасці, а на теплій чи навіть гарячій. Слід зазначити, що чим гарячішою буде підошва праски, тим легше буде зняти бруд.

Виберіть яблуко, яке б ви з’їли, і дізнайтеся про себе дещо цікаве

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:13

Що про вас можуть розповісти яблука? Так-так! Не дивуйтеся - саме про вас і саме яблука. Те, який фрукт ви виберете, з яким себе асоціюєте, може розповісти про ваші внутрішні архетипи, передають Патріоти України. Яблуко старе, як світ, і навіть у Біб...

Виберіть одне горнятко на картинці та дізнайтеся, що приховано в вашій душі

понеділок, 3 жовтень 2022, 9:14

Ми завжди думаємо, що знаємо себе ідеально. Але інколи трапляються ситуації, під час яких поводимося вкрай дивно. Щоб краще зрозуміти свою сутність та відкрити усі таємні куточки своєї підсвідомості, психологи створюють різні види тестів. Саме вони доп...