Наймодніша нині! Жіноча стрижка блант боб - чудово молодить

Ідеально прямий боб став наймоднішою стрижкою в новому році. Зачіска підходить жінкам будь-якого віку та з будь-якою формою обличчя, головне, правильно підібрати довжину. Складного укладання така стрижка не вимагає, передають Патріоти України.

Універсальна жіноча стрижка блант боб або прямий боб – це лаконічна, стильна і водночас проста зачіска. Відмінною рисою прямого боба є рівний, як під лінійку, нижній зріз. Довжину стрижки прямий боб можна підбирати під особисті уподобання та тип обличчя.

Найбільш актуальними у 2022 році будуть зачіски довжиною до підборіддя, до плечей або нижче. Чим довший блант боб, тим жіночнішою виглядає зачіска. Укорочені варіанти стрижки підходять для юних красунь або старших панночок, які віддають перевагу спортивному стилю в одязі. Жінкам із круглим типом обличчя варто звернути увагу на прямий боб завдовжки нижче підборіддя.Універсальність блант боба полягає в тому, що стрижка не вимагає частих походів у перукарню і не передбачає будь-яких обмежень укладання. Ви можете просто висушити і розчесати волосся, щоб виглядати надзвичайно, а можете накрутити пасма на бігуді, підкрутити кінчики всередину або назовні, зробити прикореневий об'єм або прикрасити зачіску красивою шпилькою. Стрижка прямий боб дозволяє жінкам щодня створювати нові образи.

Яблуня любить воду більше, ніж груша, а черешня - більше, ніж вишня: Коли і як правильно поливати дерева в саду

субота, 28 травень 2022, 12:28

Садівникам важливо знати як правила висадки саджанців, так і правила догляду за деревами. Втім, це стосується всіх рослин, які вирощують дачники, передають Патріоти України. Автори «Моя дача. Сад та город» дали корисні поради щодо поливу саду. Так, пот...

ТОП-5 головних шкідників томатів: Що потрібно про них знати і як позбутися

субота, 28 травень 2022, 10:20

Городникам, які займаються вирощуванням томатів, необхідно не тільки підгодовувати розсаду після висадки в ґрунт і видаляти нижнє листя, щоб повітря вільно циркулювало між стеблами у нижній частині куща, а й боротися зі шкідникамиЮ передають Патріоти У...