Найнебезпечніші породи котів: Яких тварин краще не заводити сім’ям із дітьми

Деякі породи котів вважаються не дуже доброзичливими. Експерти не радять заводити їх сім’ям з маленькими дітьми. Шартрези, наприклад, не люблять надмірної уваги, тоді як абіссинська кішка славиться незалежним норовом. Але є окрема категорія порід, які можуть бути дійсно небезпечними, передають Патріоти України

Хаусі

Felis chaus або очеретяний кіт – вид хижих представників сімейства котячих, які звикли жити у дикій природі та існувати за рахунок полювання. Вони живуть у норах, заростях та чагарниках. Полюють на зайців, гризунів, качок, риб та змій. Ці коти можуть навіть вполювати молоду газель.

Породу хаусі вивели внаслідок схрещування домашньої абіссинської кішки та очеретяного кота. Селекціонери хотіли отримати кота із зовнішністю Felis chaus і характером миролюбивого домашнього улюбленця.

Але хаусі вважаються найнебезпечнішою породою котів. Їх не рекомендують тримати у квартирі. Природні мисливські інстинкти часто беруть своє, і хаусі можуть нашкодити господарям.Абіссинська кішка

Ця порода не одразу йде на контакт, має незалежний норов та зверхній характер. Абіссинські кішки – дуже активні та рухливі, вони погано пристосовуються у замкнених приміщеннях. Їх рекомендують часто вигулювати.

Саванна

Ще одна порода, виведена внаслідок схрещення домашньої кішки і хижака сервала. Сервал – африканський ссавець, який полює на антилоп, зайців, даманів, фламінго і цесарок.

За характером саванни трохи нагадують собак, адже люблять повсюду слідувати за господарем. Треба дуже ретельно займатися вихованням кошенят цієї породи, щоб отримати слухняного та доброго улюбленця. Часто саванни виростають агресивними.

Бенгальська кішка

Порода виникла від дикої далекосхідної кішки, тож і характер має непростий. Ці коти мають добре розвинений інстинкт мисливця. Вони дуже злопам’ятні та незалежні і не люблять, коли їм щось забороняють.

Сіамська кішка

Сіамська кішка не дуже любить дотики і може проявити агресію у відповідь. Особливо це стосується дітей. Ця порода не буде терпіти дискомфорт і може сильно подряпати у відповідь на проявлення уваги.

Джерело: Обозреватель

Тільки 10% жінок знають це! Як мити голову, щоб волосся блищало

середа, 7 червень 2023, 18:15

Густі локони, які розвиваються на вітрі, як в рекламі - це мрія кожної дівчини. На догляд за волоссям жінки витрачають величезну кількість грошей і часу, проте мало хто з них знає, як правильно помити голову або волосся, заощадивши половину бюджету, пе...

Українців "атакують" мошки: Які натуральні засоби врятують від набридливих комах

середа, 7 червень 2023, 17:14

У північних областях України мешканців "атакують" мошки, науковці радять захищатися від комах не репелентами, передають Патріоти України. Мошки звикають до репелентів, тому з ними краще боротися такими натуральними засобами як пижмо, полинь, гвоздична ...