Найпростіший спосіб зробити "вічну свічку" своїми руками - додаткові витрати не потрібні (відео)

В умовах аварійних відключень світла українці запасаються альтернативними джерелами освітлення. Однак навіть якщо ви придбаєте свічок про запас, вони досить швидко згоряють. Але є вихід: за допомогою підручних компонентів зробити свічку своїми руками, передають Патріоти України.

Користувач @dmitrover у TikTok показав, як, за його словами, зробити "вічну свічку". Тіктокер поділився оригінальним лайфхаком, завдяки якому свічка горітиме набагато довше, ніж зазвичай. Ключовий інгредієнт, який вам потрібен, олія.

Відео з незвичайним трюком, який продовжить час горіння свічки, вже набрав понад 100 тисяч переглядів. У коментарях дякують автору за те, що поділився таким нехитрим вивертом.

Як зробити свічку своїми руками:

  1. Обріжте свічку за розміром ємності, яку використовуватимете. Це може бути невелика банка чи навіть стопка.
  2. "Приклейте" обрізану свічку на дно банки, розтопивши віск. Для цього скористайтеся запальничкою, наприклад.
  3. Візьміть рослинну олію і налийте її майже до рівня гноту.
  4. Засвітіть свічку. Згодом віск утворює на поверхні таку собі кришку.

Швидкий тест на характер! Обличчя, яке ви побачили першим, покаже ключову роль у багатьох аспектах вашого життя

вівторок, 7 лютий 2023, 18:10

Характер людини відіграє ключову роль у багатьох аспектах її життя. Знання ключових рис своєї особистості допоможе простіше досягти поставлених цілей, перетворитися на успішну людину і просто перебувати в гармонії, передають Патріоти України. Тест по ...

А ви це знали? Полегшує біль, зміцнює серце та допомагає менше їсти: Ось як музика впливає на наш організм

вівторок, 7 лютий 2023, 17:29

Наші пращури вірили, що музика має цілющу силу. У всі часи вона використовувалася як потужні ліки від різних недуг, передають Патріоти України. Якщо ви коли-небудь відчували, що музика позитивно впливає на ваше самопочуття, ви мали рацію, музика дійсно...