Найшвидший і найпростіший спосіб позбутися тарганів раз і назавжди - потрібен один простий продукт

Прибирання з певними ефірними оліями може стати профілактикою проти тарганів у будинку. Але також їх можна позбутися за допомогою пастки, яку легко зробити своїми руками. Що важливо, вам не потрібно витрачати багато грошей, адже головний інгредієнт, напевно, стоїть у вашій шафі, передають Патріоти України.

Таргани можуть стати справжньою проблемою, тому дуже важливо діяти негайно. Про лайфхак із боротьби з цими комахами пише ресурс Express. Несподівано, але ефективно позбутися тарганів можна за допомогою елементарного засобу – харчової соди.

Впоратися з тарганами можна навіть без використання хімікатів. Є кілька ефективних домашніх засобів, які допоможуть позбавитися цих неприємних тварин, і багато з них не шкідливі для дітей або домашніх тварин.

Для тих, хто шукає найшвидші і найпростіші способи позбутися цих шкідників, професіонали пропонують використовувати харчову соду. Виявляється, харчова сода — один із найшвидших і найпростіших способів позбутися тарганів раз і назавжди. Крім того, цей засіб, ймовірно, вже є у вашій коморі.

Щоб зробити приманку для тарганів своїми руками, наріжте кубиками жменю цибулі та посипте харчовою содою. Потім помістіть цю закуску в неглибокий посуд там, де ви помітили активність тарганів. Коли таргани споживають харчову соду, вона створює гази у шлунках тарганів, змушуючи їх лопатися.

А ви це знали? Для чого в духовку кладуть сіль - поради для смачної випічки

неділя, 2 жовтень 2022, 17:29

Багато хто під час готування стикався з тим, що випічка не пропікається або і зовсім підгорає. Це не завжди свідчить про те, що ви не слідували рецепту або помилилися з потрібною температурою, передають Патріоти України. Існує безліч технічних причин, ...

А ви це знали? Що передається генетично дитині від матері, а що від батька

неділя, 2 жовтень 2022, 17:13

Генетика - одна з найбільш загадкових і цікавих наук. Звичайно, дитина успадковує гени обох батьків, але деякі домінуючі риси вона візьме саме від батька - як хороші, так і не дуже, передають Патріоти України. Ось генетичні особливості, які діти успадк...