Наліт зникає за 10 хвилин: Найпростіший спосіб очистити чайник від накипу

Від вапняного нальоту страждає низка предметів у будинку, включаючи крани та змішувачі. Не менш схильний до цієї проблеми чайник. Він використовується дуже часто, але не всі пам’ятають про його регулярне чищення, передають Патріоти України.

Дієвим лайфхаком з очищення чайника від накипу ділиться видання Express. Ключовий інгредієнт, який вам знадобиться, популярний фрукт – лимон.

Якщо подумати про те, як часто використовується чайник, то чищення приладу має виконуватися регулярно. А якщо ви живете в районі з жорсткою водою, то чищення чайника від накипу буде коштувати вашого часу, адже ви уникнете плавання частинок у вашому чаї.

Як очистити чайник від нальоту та накипу? Вам потрібно кинути кілька нарізаних лимонів у чайник і закип’ятити. Дайте йому постояти десять хвилин, перш ніж знову закип’ятити. Натуральні кислоти зруйнують вапняний наліт у чайнику і наліт можна буде легко змити.

Якщо у чайнику утворилися більш стійкі відкладення, спробуйте наповнити його сумішшю винного оцту та води (у двох рівних частинах) приблизно на третину. Закип’ятіть і дайте розчину вбратися протягом п’яти хвилин, перш ніж злити, не відтираючи внутрішню частину. Прокип’ятіть із чистою водою ще пару разів, щоб позбутися залишків оцту. Також можете додати кілька лимонів, щоб освіжити аромат усередині приладу.

Печиво за 26 грн - найпростіший рецепт домашньої випічки із доступних інгредієнтів

вівторок, 30 травень 2023, 18:59

Печиво можна швидко приготувати у домашніх умовах. Смак залежатиме від фантазії господарки, яка може доповнити випічку новими інгредієнтами. Однак можна скористатися найпростішим рецептом - і десерт до чаю чи кави обійдеться менш ніж у 30 гривень, пере...

Увага на себе! Ось що обличчя може розповісти про стан вашого здоровʼя

вівторок, 30 травень 2023, 18:12

Іноді наше обличчя говорить більше, ніж ми хотіли б сказати. У цьому є і плюс. Пильний погляд у дзеркало допоможе визначити, де в організмі є дисбаланс, а можливо, і запобігти майбутній хворобі, передають Патріоти України. Ось декілька дефектів шкіри о...