Напій, який ми вважали корисним: Лікар розповіла про шкоду компотів

Ендокринолог-дієтолог Ельвіра Федорова розповіла про шкоду компотів у своєму блозі. Лікар запропонувала корисну альтернативу напою, повідомляють Патріоти України.

Вона зазначила, що компоти приємні на смак, але в них міститься занадто багато цукру, що, безсумнівно, шкодить здоров'ю. Замість компотів Федорова запропонувала готувати узвар - цей напій готується без цукру.

"Напій містить корисні мінерали, деякі стійкі до нагрівання і висушування вітаміни, приємний на смак, втамовує спрагу і не викликає через деякий час після вживання голоду, тому що в ньому немає доданого цукру", — підсумувала дієтолог.

Чому небезпечні напої з цукром

Раніше вчені з Німеччини з'ясували, що вживання всього двох газованих напоїв з цукром на день може збільшити ризик пацієнта з розсіяним склерозом зіткнутися з важкою інвалідністю в 5 разів.

Дослідження французьких вчених показало, що вживання тільки одного маленького стаканчика солодкого напою на день (приблизно третини звичайної банки з газованою водою) в цілому збільшує ризик появи раку до 18% і до 22% підвищує ризик розвитку раку молочної залози.

Хіти тижня. Пийте на здоров'я: Вчені назвали соки, які можуть "вбити" коронавірус

вівторок, 24 листопад 2020, 13:00

Корисно не тільки пити ці соки, але й просто полоскати ними горло. Вчені з розташованого в Німеччині інституту молекулярної вірусології Медичного центрального університету Ульма заявили, що рослинні соки і зелений чай можуть знижувати ймовірність зараж...

Не дайте себе обдурити: Як визначити справжній пробіг авто

вівторок, 24 листопад 2020, 12:58

Рішення про стан автомобіля краще приймати після спілкування з досвідченим експертом, але є моменти, на які варто звернути увагу відразу. При покупці уживаної машини дуже важливо дізнатися реальний кілометраж пробігу автомобіля, але якщо авто дуже стар...