Наші бабусі знали це! Ось якою рукою потрібно брати гроші, а якою віддавати

Будь-які маніпуляції з грошима віддавна наділялися магічною силою. Вони оточені всілякими повір'ями, що гарантують примноження фінансів і попереджають злидні. Більша частина прикмет стосується того, як правильно брати і віддавати гроші, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.

  • Не можна давати в борг бідним людям, оскільки під час повернення суми вони передають і частинку свого фінансового невезіння.
  • Якщо виникла потреба взяти гроші у хворої людини, варто попросити її покласти купюри на будь-яку дерев'яну поверхню, щоб очистити їх від поганої енергетики.
  • Для того, щоб вас не спіткали злидні, намагайтеся не давати в борг і не віддавати борги після заходу сонця. Якщо ж виникла така необхідність, постарайтеся впустити купюри на підлогу, щоб інша людина не брала їх безпосередньо з ваших рук.
  • Щоб не опинитися в боргах на все життя, ніколи не давайте в борг у вівторок, і не позичайте грошей у понеділок. Якщо ж потрібно повернути якусь суму, робіть це в будь-який день, крім п'ятниці.

Навіть з приводу того, якою рукою брати і віддавати купюри, існують окремі рекомендації.

  • Наші предки твердо знали, що забирати гроші завжди слід тією рукою, яка знаходиться поруч із серцем, тобто лівою. Адже саме так можна продемонструвати вдячність вищим силам за те, що до вас прийшли матеріальні блага.
  • Із традицією приймати гривні чи долари лівою рукою пов'язаний і ще один ритуал. Вважається, що для залучення фінансового благополуччя треба частіше чухати ліву долоню в бік зап'ястя.
  • Якщо довелося брати гроші в нещасної чи нездорової людини, то слід очистити їх від поганої енергії, поклавши на будь-який виріб із деревини. Адже живий і теплий матеріал чудово нейтралізує будь-який негатив.
  • Віддавати купюри слід віддаленою від серця правою рукою. Це робиться для того, щоб у фінансові відносини не втрутилися емоції, які тільки ускладнюють розрахунки. Адже гроші люблять холодну голову і здоровий глузд.

Перевірте своє! Ваш рід очолювала жінка, якщо прізвище звучить так

вівторок, 5 березень 2024, 0:22

Кожне прізвище несе в собі сакральний смисл і надзвичайну силу. Адже наші предки отримували їх не просто так, передають Патріоти України. Родові імена давалися за місцем проживання, за соціальним статусом, родом занять, зовнішністю тощо. А ще є багато ...

Треба лише 15 хвилин! Як приготувати найсмачніше, ароматне, ніжне печиво до чаю. коли гості на порозі

вівторок, 5 березень 2024, 0:12

З мінімуму продуктів - ціла гора домашнього печива! Його безперечною перевагою, крім відмінного смаку, є простота та швидкість. Усього 15 хвилин, і печиво до чаю буде готове! Швидка, економна випічка, яка завжди виходить, інформує Ukr.Media, передають ...