Наслідки будуть сумні! Лікар попередив про найбільш невідповідний час для вживання кави

Пити каву відразу після пробудження протипоказано з низки причин, попередив лікар-стоматолог Даз Сінгх. Найневідповідніший час для бадьорого напою він назвав виданню HuffPost, передають Патріоти України.

За словами Сінгха, постійне вживання кави, особливо перед ранковою гігієною ротової порожнини, підвищує ризик розвитку ерозії емалі та появи плям на зубах. Він пояснив, що це відбувається через те, що кофеїн має низький pH і кисле середовище, і якщо випити каву, а потім почистити зуби, почнеться реакція, яка веде до розм'якшення емалі. Поступово цей процес порушує її цілісність та руйнує зуби.

Крім того, чашка кави відразу після пробудження може спричинити появу зубного нальоту, продовжив Сінгх. За його словами, білки та цукор у напої сприяють розмноженню бактерій у порожнині рота, що провокує появу біоплівки на зубах та неприємного запаху з рота.

Це справді працює! Лайфхаки для видалення жовтизни з холодильника в домашніх умовах

вівторок, 5 березень 2024, 6:10

Навіть холодильник, який регулярно миють, з часом може пожовтіти зсередини. Це неминуче явище, зумовлене впливом навколишнього середовища, зокрема перепадами температур і скупченням бруду. Однак існує кілька ефективних способів, які допоможуть повернут...

Перевірте своє! Ваш рід очолювала жінка, якщо прізвище звучить так

вівторок, 5 березень 2024, 0:22

Кожне прізвище несе в собі сакральний смисл і надзвичайну силу. Адже наші предки отримували їх не просто так, передають Патріоти України. Родові імена давалися за місцем проживання, за соціальним статусом, родом занять, зовнішністю тощо. А ще є багато ...