Наслідки можуть бути дуже сумні: Експерти назвали напої, які не варто пити в спеку

В Україні настала справжня спека, і це означає не тільки відпочинок на пляжі, а ще й стрес для організму. У спекотну погоду людина може втрачати до 4 літрів вологи в день, у звичайну погоду - це близько 2 літрів. Тому дуже важливо пити, але не всі напої в спеку підуть на користь, передають Патріоти України.

Пакетовані соки

Такі соки містять дуже багато цукру, тому спрагу вони точно не вгамують.

Бутельовані чаї

Холодні чаї з фруктовими наповнювачами також містять в собі велику концентрацію цукру і концентратів. Крім того, у них немає речовин, що тонізують, які притаманні звичайному чаю.

Газовані напої

Газована вода не принесе вам ніякої користі, крім того, через цукор ви також не вгамуєте спрагу. Крім смакових відчуттів нічого хорошого вони не дають.

Кава і какао

Дані напої також не найкращий варіант для вживання в спеку. Вони ще більше розігріють організм.

Холодне пиво

Пиво, яке містить етиловий спирт і не було зроблено в результаті бродіння з натурального солоду і хмелю, не вгамує спрагу. У спеку воно тільки дасть неприємне сп'яніння.

З архіву ПУ. Господині на замітку: Зелений борщ зі щавлем

четвер, 5 серпень 2021, 22:00

Покроковий рецепт приготування домашнього зеленого борщу.​. Згадайте своє дитинство і приготуйте вдома зелений борщ. Такий кисленький, на ароматному бульйоні і з насиченим смаком, передають Патріоти України з посиланням на Смачно 24. 1. У каструлю з во...

Забудьте про це! Міфи про здорову їжу, в які більше не потрібно вірити

четвер, 5 серпень 2021, 17:14

Хіба мама не говорила вам: "Не вір усьому, що читаєш?". І вона мала рацію. Ми розповімо вам про поширені помилки стосовно того, які продукти є корисними для вас, а які ні, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України. Коричневі яйця корисніші за ...