Науковці назвали кількість цибулі, що врятує від раку

Дослідники з Китаю з'ясували, що вживання різних видів цибулі допомагає знизити ризик розвитку колоректального раку.

Найбільший ефект від продукту можна отримати, поєднуючи "овочеву дієту" зі здоровим способом життя, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Фахівці працювали з 833 пацієнтами з колоректальним раком. Дані про добровольців були зіставлені з інформацією про ще 800 осіб такої ж статі і віку, але без онкології.

Грунтуючись на показниках стану здоров'я, дослідники підрахували, що для ефективної профілактики злоякісних утворень товстої кишки необхідно їсти 16 кілограмів цибулі на рік.

Будьте здорові! - Як зрозуміти, що у вас в організмі не вистачає заліза

субота, 31 жовтень 2020, 0:06

Якщо вашому організму не вистачає гемоглобіну, ваші тканини і м'язи не будуть отримувати достатньо кисню. Дефіцит заліза виникає, коли вашому організму не вистачає мінерального заліза. Ваше тіло потребує заліза, щоб виробляти гемоглобін, білок в червон...

ТОП-5 продуктів, які допоможуть знизити апетит у боротьбі із зайвою вагою

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 14:26

Знизити апетит і скинути зайві кілограми допоможуть інгредієнти, які позитивно впливають на метаболічні процеси в організмі. Щоб відчути на тобі дію таких продуктів, досить ввести їх в денний раціон, передають Патріоти України. 1. Екстракт зеленого чаю...