Науковці попередили про небезпеку живих новорічних ялинок. Йдеться про голки та кору

Вчені попередили про небезпеку новорічних ялинок

Британські вчені попередили про небезпеку живих новорічних ялинок. Група вчених з Медичного університету північних районів штату проаналізувала вирізки з 28 ялинок, зокрема голки та кору, різних видів, зазначають Патріоти України.

За словами експертів, алергени і 53 види цвілі, що містяться в кожній ялинці, провокують у людини головний біль.

Люди, які страждають на алергію, дуже гостро реагують на запахи рослин і трави. В результаті з'являються кашель, нежить, можливий біль у вухах.

Спеціалісти радять провітрювати приміщення з ялинкою. У разі виникнення алергії - приймати ліки.

Свято наближається: де українці збираються святкувати Новий рік

Нагадаємо, підліток з англійського міста Вінсфорд помер, з'ївши приготований забудькуватим дідусем окіст в горіховій глазурі. Чоловік забув, що в онука алергія на горіхи.

Можуть бути дуже небезпечними: ТОП-3 речі, якими категорично не можна користуватися відразу після покупки

вівторок, 25 січень 2022, 6:30

Всі ми звикли відразу після приходу з магазину перевіряти-приміряти свої покупки. Однак експерти радять цього не робити. Справа в тому, що деякі речі потребують обробки перед першим використанням. Зокрема, за даними видання Wday.ru, йдеться про одяг, п...

Тетянин день: Що відповідно до традицій суворо заборонено робити, щоб не накликати біду

вівторок, 25 січень 2022, 6:10

25 січня 2022 ми будемо відзначати одне з особливих іменних свят - Тетянин день, присвячений пам'яті мучениці Тетяни Римської, яка прийняла смерть за свою віру. Цей день має свої традиції і заборони, зазначають Патріоти України. . На Тетяни в старов...