Навіщо додають соду у варення - секрет, про який знають бабусі

Харчова сода - засіб, який є майже у кожному будинку. Двовуглекислий натрій активно застосовують у побуті. Його можна використовувати і як засіб для чищення, і для полоскання горла, передають Патріоти України.

Незамінна сода і для деяких кулінарних цілей. Так, продукт допомагає зробити млинці та оладки більш пишними. Однак існують способи застосування двовуглекислого натрію, про які не знають навіть багато досвідчених кулінарів. Так, соду можна використовувати для приготування варення. Існують дві причини, через які засіб варто додати до десерту.

Перша причина

Іноді, як основа для варення використовуються занадто кислі ягоди або фрукти. Вирішити цю проблему багато господинь намагаються шляхом додавання великої кількості цукру. Однак через це десерт стає нудним.

Усунути надмірну «кислинку» без надлишку цукрової складової можна саме за допомогою соди. Достатньо покласти 1/4 чайної ложки на кожен кілограм ягід чи фруктів.

Друга причина

Сода допомагає «розварити» досить тверді кірки апельсинів та лимонів. Тому засіб допоможе при приготуванні варення з цитрусових.

За рахунок двовуглекислого натрію шкірка фруктів швидко «роз’їдається», за рахунок чого перетворюється на «кашку», яка при застиганні нагадує мармелад. При цьому зникне гіркуватість, характерна для кірок цитрусових.

Більше білка, ніж у рибі! Названо найкорисніше м'ясо

п’ятниця, 12 липень 2024, 22:48

Які види м’яса можна вживати всім, а від якого краще відмовитися: поради лікарів, передають Патріоти України. М’ясо для українців є невід’ємним складником щоденного раціону. Немає такої людини, якій би не подобалося запечене, варене, смажене чи тушкова...

Вирішити проблему можна! Що робити, якщо варення вийшло надто солодким

п’ятниця, 12 липень 2024, 18:56

Звичайно, варення і повинно бути солодким. Але часом буває, що в десерті надто багато цукру, передають Патріоти України. В такому разі варення їсти практично неможливо, а тому слід завжди ретельно слідкувати за кількістю цукру, який ви додаєте. Однак, ...