Навіщо додавати в борщ вершкове масло - ефект, який здивує навіть досвідчених господинь

Борщ - національна українська страва, яка просто ідеальна для обіду. Смачний та ароматний борщик викликає апетит у багатьох просто своїм виглядом, передають Патріоти України.

Але при цьому кожна господиня має свій особливий секрет приготування такої страви.Наприклад, деякі додають у суп трохи вершкового масла. Робити це потрібно вже ближче до кінця варіння.

При цьому новачки у кулінарії можуть здивуватися такому компоненту у звичному та класичному частуванні. Але насправді такий додатковий інгредієнт робить смак ніжнішим, допомагає «подружити» решту компонентів у борщі.

Вершкове масло у разі виконує роль соусу – вирівнює смак. При цьому борщ виходить більш насиченим та ситним. Скільки саме масла додавати? Тут все залежить від об’єму каструлі.

Для стандартного обє’му вистачить невеликого шматочка до 80 г. При цьому таку кількість можна поділити на дві частини. Першу можна додати в засмажку, а другу в готовий борщ за п’ять хвилин до зняття каструлі з вогню.

Варто знати! Як легко відрізнити натуральний мед від аналога з цукру

субота, 20 липень 2024, 21:15

Натуральний мед корисний для здоров’я. Він має виражений смак та аромат. З цукровим фальсифікатом це немає нічого спільного. Дуже прикро попадати на підробку замість смачного меду. Як їх відрізняти, читайте далі у статті, передають Патріоти України. Це...

А ви це знали? Що буде з організмом, якщо кожного дня їсти чорний шоколад

субота, 20 липень 2024, 17:49

Однією з найбільш відчутних переваг у споживанні темного шоколаду є те, що він не викликає такої сильної тяги до цукру, як молочний шоколад або печиво, передають Патріоти України. . На сторінці Clip Guide вийшла цікава інформація про те, що станеться ...