Навіщо досвідчені господині кладуть цукор у холодильник - неймовірний фокус, який здивує результатом

Кожна господиня знає, що цукор потрібно зберігати у сухому та темному місці. Окрім того, цукор не любить, коли разом з ним по сусідству є продукти з різким запахом, передають Патріоти України.

В іншому випадку, цукор миттю вбирає в себе всі аромати. Проте досвідчені господині знають, що цукор потрібно класти в холодильник. Ви будете здивовані, коли дізнаєтеся навіщо вони це роблять.

Для багатьох такий лайфхак може здатися абсурдним, адже в холодильнику цукор миттю стане вологим. Ба більше, він склеїться і матиме неприємні грудочки. Окрім того, цукор почне пахнути всіма смаколиками, які є в холодильнику. У зв'язку з цим, ми навіть не зможемо його покласти в чай, адже смак улюбленого напою буде зіпсованим. Декому може здатися, що цукор дійсно не треба тримати в холодильнику. Проте є одне "але".

Ні для кого не секрет, що з часом в холодильнику збирається багато вологи, а також накопичуються неприємні запахи. Виявляється, що саме цю проблему може з легкістю вирішити кілька кубиків або ложок цукру. Завдяки своїй властивості поглинати вологу та запахи, цукор позбавить вас від багатьох клопотів. Також варто пам'ятати про те, що цукор не лише позбавляє холодильник від вологи та запахів, а й допомагає довше зберегти свіжість продуктів.

Тепер ви знаєте чудодійний секрет, який допоможе вам назавжди забути про вологість та неприємний запах в холодильнику. Просто покладіть у невеличку ємність кілька ложок (або кубиків) цукру та поставте її у холодильник. Не забувайте періодично змінювати цукор у міру того, коли він стане дуже вологим та матиме неприємний запах.

Городникам на замітку! Що садити на городі у червні 2023 року - посівний календар на місяць

середа, 31 травень 2023, 6:12

ісля весняних гойдалок погода в червні вже зазвичай заспокоюється, демонструючи або стабільну спеку і посуху, або затяжні теплі дощі. У цей місяць саме час садити теплолюбні рослини, які могли постраждати від поворотних заморозків у весняний період, пе...

"Перші, другі й треті півні": Мовознавець пояснив, що означає цей вислів (відео)

середа, 31 травень 2023, 5:40

Раніше півня називали "будима" - від слова "будити". Відомий вчитель та мовознавець Олександр Авраменко пояснив, що означає вислів "перші півні, другі, треті" та скільки їх взагалі є. Він в ефірі "Сніданку з 1+1" провів мовно-історичну екскурсію та роз...