Навіщо досвідчені господині кидають шипучий аспірин у унітаз - трюк, який полегшить життя

Усім відомо, що шипучий аспірин є чудовим помічником у боротьбі із симптомами застуди. Проте мало хто знає, що цей лікарський препарат також використовується у побуті, передають Патріоти України.

З його допомогою досвідчені господині боряться із різноманітними забрудненнями. Зокрема, шипучий аспірин використовують для очищення унітазу від вапнякового нальоту. Главред ділиться неймовірним секретом, як очистити унітаз аспірином за 10 хвилин.

Варто відзначити, що навіть у найохайніших господинь, які регулярно прибирають у ванній кімнаті, може з'явитися неприємна проблема, пов'язана з вапняним нальотом на унітазі. Уся справа в тому, що у воді міститься багато кальцію та інших мінералів, які при контакті з поверхнею унітазу можуть відкладатися та утворювати вапняний наліт. Тому, чим частіше ми змиваємо унітаз, тим швидше на ньому може з'явитися вапняний наліт.

Саме тут у нагоді нам стане шипучий аспірин, який чудово бореться із цією проблемою. Для цього нам знадобиться лише 3 таблетки цього лікарського засобу. Просто киньте їх в унітаз на 10-15 хвилин. Можна також залишити таблетки в унітазі на ніч. А зранку просто змийте унітаз, і ви приємно здивуєтеся неймовірним результатом.

Зауважимо, що шипучий аспірин можна використовувати не лише для очищення унітазу, а й для боротьби із засміченнями у ванній чи раковині. Просто засипте у зливний отвір 5-7 таблеток аспірину та додайте ложку оцту. Через 15 хвилин просто змийте все водою.

І це ще не все! Шипучий аспірин чудово прибирає плями з одягу. Тому, якщо ви вже вирішили викинути улюблену кофтинку через велику пляму на ній, варто спробувати ще цей спосіб. Просто розчиніть у склянці води 2 таблетки аспірину та замочіть у цьому розчині одяг. Через 3 години спробуйте випрати одяг. Надокучлива пляма має зникнути.

Це справді працює! Як позбутися неприємного запаху зі взуття у спеку - дієвий літній лайфхак

середа, 31 травень 2023, 7:30

Влітку проблема неприємного запаху зі взуття набуває глобального масштабу. Спека провокує потіння та розмноження бактерій. Взуття та шкарпетки починають настільки різко пахнути, що іноді навіть соромно роззутися, передають Патріоти України. Можна викор...

Не робіть цю помилку! Чому не можна витирати поверхні папером

середа, 31 травень 2023, 7:12

Деякі поверхні категорично не можна витирати папером. І не тільки тому, що існують народні забобони, зокрема щодо столу. Є також об’єктивні помилки, про які варто знати, передають Патріоти України. Паперові серветки лише здаються ніжними та м’якими, на...