Навіщо класти губку для миття посуду в холодильник? Три лайфхаки

Ви звикли використовувати губку лише для відтирання бруду з тарілок чи надання блиску полицям? Сьогодні ми відкриємо вам нові три цікаві методи застосування. Варто покласти губку у холодильник і ви побачите одразу позитивний результат, передають Патріоти України.

Губка допоможе поглинути неприємний запах

Вона може поглинути неприємний "шлейф" від надмірно ароматних продуктів або ж тих, що вже зіпсувалися. Просто покладіть губку в ємність, відповідну за розміром, злегка збризніть її водою і посипте харчовою содою. Вже через декілька годин відкриєте холодильник і відчуєте приємний аромат.

Губка продовжить термін придатності овочам і фруктам

Продукти можуть починати в'янути через надмірну вологість у холодильнику. Від неї можна легко позбутися, помістивши в холодильник що-небудь, що швидко вбирає рідину, наприклад, поролонову губку. Для цього покладіть губку на полицю з овочами в холодильнику і періодично діставайте, віджимайте і просушуйте.

Губка перетвориться на сумку-холодильник

Змочені водою і заморожені поролонові губки виручать вас, коли потрібно зберегти продукти, які швидко псуються, однак спеціальної сумки-холодильника або термопакета не маєте. Просто обкладіть губками напої або їжу, які повинні залишатися холодними, і вони допоможуть зберегти їх температуру на декілька годин.

Щоб потім "серце не боліло": Британські експерти пояснили, як правильно підготувати кімнатні рослини до зими

неділя, 1 жовтень 2023, 4:15

Кімнатні рослини скоро увійдуть у період спокою, а це означає, що їхнє зростання сповільниться, і їм може знадобитися зміна режиму поливання. . Зимовий сезон – непростий час для кімнатних рослин. І хоча випробувати на собі сніг і мороз їм не доведеть...

Це може бути небезпечним для організму! Продукти-вороги, які категорично не можна їсти разом

субота, 30 вересень 2023, 21:28

Ягоди, овочі, каші, фрукти, зелень, молочні продукти, м'ясо, морепродукти та риба - продукти, які обов'язково мають бути в раціоні кожної людини для отримання вітамінів та необхідних мінералів. Але, потрібно знати, що є поєднання продуктів, які можуть ...