Навіщо класти лимон у губку для миття посуду - хитрість, яка полегшить вам прибирання

Лимон - це не тільки надзвичайно цінний та універсальний цитрусовий фрукт, але й відмінний природний антибактеріальний засіб. Тому багато господинь використовують цей інгредієнт і під час миття посуду, передають Патріоти України.

Як зазначає портал santeplus, губка для миття посуду, просочена лимоном, здатна вирішити багато незручностей. Виявляється, щоразу, коли губка з лимоном намокає, цитрусовий сік доповнює мийний засіб і допомагає видаляти плями з тарілок.

Як мити посуд лимоном та губкою для посуду

Перше, що потрібно зробити — це трохи надріжте губку між жовтою і зеленою частинами, а потім вставте часточку цитрусу всередину розрізу. А потім мийте посуд як завжди. Завдяки своєму соку, лимон легко видаляє різні плями на тарілках і полірує посуд.

Також крім здатності очищати поверхні і видаляти стійкі плями з посуду, лимон залишає п’янкий аромат, який усуває навіть неприємні запахи, що найважче піддаються боротьбі.

Буде ідеально гострим - простий спосіб, щоб заточити ніж в м'ясорубці

вівторок, 26 вересень 2023, 18:59

Часто господині перемелюють м'ясо у фарш самостійно. Але для цього потрібна гостра м'ясорубка, передають Патріоти України. Заточити ніж в м'ясорубці можна і самостійно за допомогою підручних засобів. Щоб зробити це, вам знадобиться лише шматок дрібнозе...

Жир сам відпаде! Як легко видалити жирний наліт на кухні з фасадів та інших поверхонь

вівторок, 26 вересень 2023, 16:50

Липкий жирний наліт - це проблема, з якою зіштовхуються всі господині будинків та квартир. Він накопичується на плитах, стільницях, витяжках, меблях та інших поверхнях. Але не варто перейматися, оскільки є безліч народних засобів, які легко впораються ...