Навіщо класти лимонні кірки на підвіконня навесні - несподіваний лайфхак

Лимон - надзвичайно корисний продукт для організму дорослої людини та дитини. Проте не всі використовують властивості фрукта у господарських цілях, передають Патріоти України.

Наприклад, багато хто не знає, що лимон допомагає позбутися бруду на взутті або відлякувати надокучливих комах, які прокидаються з приходом теплої погоди.

Виявляється, звичайна лимонна кірка може позбавити одну з головних весняних проблем — мух. Цей продукт ефективно відлякує комах.

Саме у весняний період комахи прокидаються і намагаються проникнути до оселі через відчинені вікна. Тому досвідчені господині розкладають на підвіконнях лимонні кірки, які мухи облітатимуть стороною.

Як лимонні кірки відлякують мух

Ці настирливі комахи просто не переносять запаху цитрусових. Прикрашаючи вікна лимонними кірками, ви більше не побачите у своїй оселі мерзенних комах.

Дивовижний фокус із оселедцем: Як відокремити рибу від кісток одним рухом

четвер, 1 червень 2023, 15:12

Оселедець є однією з найкорисніших видів риби, в якій дуже багато корисних речовин та вітамінів. Готувати з риби можна закуски, салати, також її можна смачно засолити. Її можна їсти самостійно або використовувати як інгредієнт для найрізноманітніших ст...

Це справді працює! Чим обробити картоплю від шкідників перед підгортанням - ефективні народні засоби

четвер, 1 червень 2023, 14:59

Чим обробити картоплю в цей час від шкідників та хвороб - в матеріалі ТСН.u. Після того, як сходи картоплі досягнуть 15 - 20 сантиметрів висоти, зазвичай проводиться перше підгортання картоплі. Ранні сорти картоплі, які підгортати будуть вже в червні,...