Навіщо класти сіль у пральну машину - хитрість, яка вирішує важливу проблему

Пральна машина з часом може покриватись різними осадами, брудом і навіть пліснявою. Відразу зазначимо, що вашої провини в цьому особливо немає, адже причиною є вода та мильні залишки, які сприяють розвитку грибків та появі неприємного запаху. Розв'язання цієї проблеми - це регулярне чищення пральної машини, і зробити це можна за допомогою натуральних засобів, передають Патріоти України.

Наприклад, крупниста сіль містить у собі мінерали, здатні видаляти відклади вапна і накипу, що накопичуються всередині барабана і на гумових ущільненнях, пише портал santeplus. Щобільше, завдяки її дезінфекційним властивостям усередині машинки більше не розвиватимуться бактерії, чорні плями плісняви та неприємні запахи. Як це працює?

Як почистити пральну машину крупнистою сіллю

Велика сіль – це простий та ефективний спосіб ретельно очистити пральну машину. А все тому, що ця спеція розчиняє вапняні відкладення, залишки мила та бактерії, які засмічують машинку. І як результат: ваш одяг краще пратися.

Що потрібно зробити:

  • Почніть з очищення барабана пральної машини.
  • Насипте склянку великої солі всередину.
  • Запустіть порожній цикл за 90°C. Висока температура ідеально підходить для позбавлення від бактерій та неприємних запахів.
  • Потім проведіть вологою тканиною по внутрішніх стінках барабана, коли цикл прання завершиться.

Що станеться, якщо залишити харчову соду в холодильнику на ніч - результат неймовірний

п’ятниця, 29 вересень 2023, 10:13

Харчова сода вже давно зарекомендувала себе не тільки як інгредієнт для приготування, але і як багатофункціональний та екологічний помічник під час збирання. І сьогодні ми хочемо поділитися з вами лайфхаком із содою, про який деякі господині не знають,...

Цей тест покаже, яку вашу рису характеру оточуючі цінують більше за все

п’ятниця, 29 вересень 2023, 9:12

Бажаєте знати, за що вас люблять інші люди? Цей простий тест показує, які ваші якості цінують сім’я, друзі та знайомі, передають Патріоти України. Все, що потрібно зробити, це подивитися на малюнок і сказати, що ви бачите на ньому. Не дивіться надто до...