Навіщо класти в злив кухонної раковини кульки з фольги - ви будете здивовані

Засмічення кухонних труб - проблема, з якою ми час від часу стикаємося через рештки їжі, що потрапляють у злив. Добре, якщо можна обійтися засобом типу "Кріт", а не викликом сантехніка. Щоб уберегтися від цієї халепи, радимо вам використовувати лайфхак з кульками з фольги. Про цей трюк ідеться на каналі "Дача. Сад та город", передають Патріоти України.

Як зробити кульки

Візьміть звичайну фольгу, яка використовується для випікання, сформуйте з неї три невеличкі кульки. Розмір повинен дозволити їм трохи зануритися в отвори зливу.Покладіть кульки в раковину і тримайте там, коли миєте посуд, овочі, м'ясо та при будь-яких інших маніпуляціях з раковиною.

Як це працює

При кожному відкритті води, ці кульки почнуть рухатися в решітці зливу, за рахунок чого вони не дадуть сторонньому сміттю або відходам потрапляти в сам злив.Такий простий спосіб дозволить вам рідше прочищати злив і вбереже від неприємних наслідків через засмічення.

Однак варто пам'ятати, що сифон вимагає періодичного очищення від бруду, тому його необхідно відкручувати і прочищати, навіть якщо ви чистите труби за допомогою побутової хімії.

Як ще можна застосовувати фольгу в побуті

  • Щоб відмити вилки й ложки в посудомийній машині
  • Для покращення сигналу WI-FI роутера
  • Для захисту ключів автомобіля від автокрадіїв
  • Щоб загострити ножиці
  • Для швидкого прасування білизни
  • Щоб пересунути меблі без подряпин
  • Для заміни стилуса сенсорного екрана
  • Аби очистити коштовності

Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:28

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України. Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі ...

А ви це знали? Чому небезпечно постійно відкладати будильник вранці

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:09

Нерідко буває, що вранці, коли дзвонить будильник, ми відкладаємо свій підйом, переводячи його на новий час - якщо розібратися, таким чином ми самі створюємо собі неприємності, пов'язані як з психологічним, так і фізичним здоров'ям, передають Патріоти...