Навіщо класти вологу серветку у пральну машинку? Корисний лайфхак від досвідчених господинь

Після прання речі інколи не виглядають такими чистими, як ми очікували. На одязі залишаються ворсинки, шерсть або ковтунці. Досвідчені господині придумали як боротися із цією проблемою за допомогою звичайної вологої серветки. Ми розкажемо, як її використовувати, щоб врятувати свій одяг, передають Патріоти України.

Деталі

Якщо шерсть домашніх тварин опинилася у вашій пральній машині, вирішенням цієї проблеми може бути волога серветка. Варто лише покласти її у пральну машинку разом з речима. У процесі прання серветка переміщатиметься всередині барабану і накручуватиме на себе дрібні волоски, шерсть та ковтунці. Таким чином, прання стає ефективнішим, а речі чистішими.

Поради щодо використання вологої серветки під час прання

  • Не використовуйте вологу серветку повторно, адже після прання вона втрачає свою ефективність.
  • В залежності від кількості речей збільшуйте і кількість серветок, від 1 до 3 на одне прання, більше не потрібно.
  • Найкраще підійдуть серветки антибактеріального типу, адже вони не мають додаткових ароматичних речовин.
  • Обирайте міцні серветки, які не можна з легкістю розірвати у руках, тоді вони також не порвуться усередині пралки і виконають необхідну функцію.

Дотримуючись цих простих рекомендацій, сміливо кладіть вологу серветку до пральної машинки, ви будете здивовані результатом і даний лайфхак залишиться у вашому побуті для постійного користування.

Які продукти безповоротно зіпсують смак фаршу: Що не можна додавати у котлети

субота, 28 січень 2023, 21:09

Приготувати вдома смачні котлети дуже просто. Головне - знати, що в них потрібно покласти, аби вони повітряними, ніжними і соковитими, а які продукти - під забороною, бо лише зіпсують смак. Чимало господинь, наприклад, не знають, яку частину яйця не ва...

Як відрізнити натуральний сир від підробки: ТОП-5 пунктів, на які треба звернути увагу

субота, 28 січень 2023, 17:15

Всі вже звикли, що на ринку присутні справжні продукти та вироби, зроблені "під натурпродукт". Це товари, виготовлені з додаванням рослинних жирів, які по собівартості виходять набагато дешевшими за оригінал, передають Патріоти України. Проблема у тому...