Навіщо натирати посуд лимонною кислотою? Усуне проблему, яка переслідує багатьох господинь

Лимонну кислоту можна застосовувати не лише під час приготування їжі. Досвідчені господині уже звикли, що такий диво-засіб знадобиться не лише на кухні, передають Патріоти України.

З його допомогою можна вирішити і багато побутових проблем. Наприклад, лимонна кислота чудово видаляє різні складні плями зі світлого одягу і може виручити під час прибирання, адже здатна усувати різні забруднення. Та виявляється, що вона може пригодитися і під час миття посуду. Особливо, якщо у вас вдома є білий посуд.

Тарілки, миски, чашки, чайники та інший посуд білого кольору виглядає як новий лише перший час після купівлі. Проте насолоджуватися такою білизною навряд чи вдасться довго – через певний проміжок часу на такому кухонному інвентарі можуть з’явитися пожовтілі місця. І тоді виникає логічне запитання, як відбілити посуд, адже хочеться, щоб він знову приносив радість своєю білосніжною чистотою.

Для того, щоб відбілити посуд, варто спочатку намочити його водою, а потім посипати лимонною кислотою. Засіб висипаємо на пожовтілі ділянки і залишаємо на 20 хвилин. Коли цей час мине, обережно миємо посуд.

З такою ж метою можна використати й інші засоби, які є практично на кожній кухні. Наприклад, порошок гірчиці. Варто розчинити декілька столових ложок порошку гірчиці у теплій воді і цим засобом помити посуд.

Позбутися жовтизни і відбілити посуд допоможе також сода. Потрібно розвести її у воді до сметаноподібного стану. Після цього використовувати засіб для миття. Але з содою потрібно бути обережними, адже за умови неправильного використання вона може подряпати поверхню посуду.

Як дізнатися, скільки дітей судилося вам за датою народження - секрет від нумерологів

середа, 29 березень 2023, 18:23

Дуже хочеться зазирнути трохи в майбутнє, коли будуєш великі плани. Особливо це стосується сім'ї і появи на світ дітей, якщо відносини стають серйозними, або ви вирішили, що маєте для цього достатньо здоров'я, сил і життєвого досвіду, передають Патріот...

Виберіть фігуру - і дізнайтеся про свою слабкість: Психологічний тест по картинці

середа, 29 березень 2023, 18:10

Психологічний тест у картинці здатний розкрити вашу особистість без допомоги фахівця. Асоціативний експрес-тест дасть точну відповідь, адже вона ґрунтується на індивідуальності кожної людини. Пропонуємо пройти тест і дізнатися про свою головну слабкіст...