Навіщо натирати праску зубною пастою - цей лайфхак дає неймовірний результат

Праска - побутовий прилад, який часто використовується. На її підошві можуть виникати вапняні відкладення та сліди нагару. Очистити праску можна кількома способами, і не лише таблетками парацетамолу, передають Патріоти України.

Дуже ефективний лайфхак передбачає очищення праски за допомогою доступних підручних засобів, серед яких зубна паста. Як пише видання Express, використання цього компонента працює чудово і швидко видаляє накип та відкладення з підошви праски.

Натерти праску зубною пастою – це ефективний метод видалення вапняного нальоту та тканини, що пригоріла. Що потрібно робити:

  1. Просто змішайте зубну пасту, дві столові ложки харчової соди і одну столову ложку оцту в мисці, щоб вийшла паста.
  2. Увімкніть праску, встановіть її на низьку потужність і за допомогою зубної щітки нанесіть пасту на праску.
  3. Після цього протріть праску вологою губкою або тканиною. Для кращих результатів можна замочити губку або тканину в оцті перед використанням.

Додамо, щоб уникнути повторної появи плям вапняного нальоту на зовнішній стороні праски, важливо утримувати її в чистоті всередині. Не варто використовувати звичайну воду з-під крана, бо вона часто містить велику кількість вапняного нальоту, краще взяти дистильовану або хоча б змішати її зі звичайною.

Перевірте себе! Психологічний тест за 1 хвилину розповість всю правду про вас

середа, 1 лютий 2023, 18:12

Цей психологічний тест розповість секрети вашої підсвідомості. Відповідайте чесно, що ви побачили першим на зображенні? Нижче прочитайте свій результат, передають Патріоти України. . Результати: . У вас 80% добра і 20% зла. Ви прекрасно збалансована ...

Тест, що розкриє приховані риси вашої особистості. Результати вас здивують!

середа, 1 лютий 2023, 17:12

Уважно подивіться на зображення Місяця і виберіть лише одне, яке подобається вам найбільше, передають Патріоти України. Вибрали? Тоді прочитайте результати:. Ви активна, енергійна людина, повна оптимістичних поглядів на життя. Ви впевнені в собі, у сво...