Навіщо потрібно регулярно гладити свого кота? Чотири неочікувані причини, які вас здивують

Мабуть, у світі не знайдеться людини, яка буде байдужою до чотирилапих пухнастиків. Муркотіння і щира котяча ласка заворожує з першого дотику, а тому нам завжди так хочеться погладити цих домашніх улюбленців. Виявляється, що гладити котиків корисно не лише для їх господарів, а й для самих тваринок. Главред розповідає, що відбувається з людиною, коли вона гладить кішку і чому нам так приємно гладити котиків передають Патріоти України.

Перш за все, слід розібратися, як правильно гладити кота, адже є такі місця, де не можна гладити котика. Ці домашні улюбленці вкрай не люблять, коли їм гладять хвіст, ноги й подушечки лап, а також стегна. Окрім того, деякі котики також не люблять, коли їм гладять живіт.

Де найкраще гладити кота? Ваші пухнасті улюбленці будуть неймовірно щасливими, якщо ви будете гладити їм голову (особливо між очима та вушками). Також котики люблять, коли їм гладять шию та підборіддя. Дозволяється також гладити вздовж спини.

Що буде, якщо регулярно гладити кішку:

  1. Коли ми гладимо кішку, то наш організм у прямому сенсі оздоровлюється. Перш за все, кішка - це справжній антидепресант. Погладжування кішки позбавляє нас від стресового стану: рівень кортизолу (гормон стресу) знижується в рази, а рівень окситоцину (гормон щастя) навпаки збільшується. Окрім того, доведено, що регулярне погладжування кішки нормалізує кров'яний тиск, а також зменшує рівень холестерину в крові. Ба більше, котяче муркотіння позитивно впливає на наш імунітет.
  2. Котик також отримує масу привілеїв, коли його гладять. Доведено, що ті кішки, яких регулярно гладять господарі, набагато менше хворіють. А чи знаєте ви, що відчуває кішка, коли її гладять? Виявляється, що погладжування котика нагадує нашому улюбленцю те, як мама його вилизувала, коли він був маленьким. Завдяки цим відчуттям котик відчуває себе неймовірно щасливим.
  3. Погладжування котика зміцнює зв'язок між господарем та домашнім улюбленцем. Ваш котик починає вам довіряти, якщо ви регулярно звертаєте на нього увагу та гладите його по голівці. Якщо кішка приходить до вас і лягає животиком доверху, будьте певні, що вона вам довіряє. Окрім того, кішка відчуває себе в безпеці, якщо дозволяє себе гладити.
  4. Погладжування котика позбавляє нас від почуття самотності. Як відомо, всі ніжні дотики викликають приплив любові та ніжності, а тому, якщо вам цього не вистачає, просто заведіть собі пухнастого друга. Також не слід забувати про те, що котики допомагають нам позбутися від безсоння.

В якому місяці у вас було весілля? Ось що це означає

неділя, 28 травень 2023, 9:12

Чи знали ви, що стосунки у вашому сімейному гніздечку безпосередньо залежать від розташування зірок у день вашого весілля? Знайдіть серед дат свою та дізнайтесь про майбутнє, передають Патріоти України. До шлюбу: ваші стосунки розвивалися з високою шви...

Візьміть на замітку: Українцям назвали чотири способи, як врятувати заощадження від інфляції

неділя, 28 травень 2023, 9:00

Економіка нашої держави переживає кризу через повномасштабну війну з російськими окупантами. Українцям повідомили, як можна зберегти свої гроші від інфляції. Названо чотири найкращі способи. Глава Асоціації українських банків Андрій Дубас повідомив, як...