Навіщо сипати в пральну машинку лимонну кислоту - хитрість, яка допоможе уникнути поломок

На сьогодні пральна машина залишається одним із найдорожчих побутових приладів. Якщо його не доглядати, він досить швидко вийде з ладу. А барабан і зовсім є ідеальним місцем для утворення плісняви та накипу, які можуть скоротити термін служби вашої машинки. Тому регулярний догляд просто необхідний, передають Патріоти України.

Харчова сода і білий оцет є одними з найчастіше використовуваних засобів для очищення пральної машини, проте лимонна кислота також не залишилася осторонь, пише santeplus.

Як почистити пральну машину лимонною кислотою?

Щоб використати лимонну кислоту для цієї мети, просто засипте 120 г цього порошку в барабан пральної машини і запустіть найдовший цикл прання, вибравши високу температуру.

Таким чином, ви зможете дуже ефективно нейтралізувати неприємні запахи, які можуть походити від приладу, а також зруйнувати вапняк, що скупчився всередині пральної машини. Але це ще не все, адже цей процес також усуває грибки та бактерії, які раніше утворилися у барабані.

Тільки 10% жінок знають це! Як мити голову, щоб волосся блищало

середа, 7 червень 2023, 18:15

Густі локони, які розвиваються на вітрі, як в рекламі - це мрія кожної дівчини. На догляд за волоссям жінки витрачають величезну кількість грошей і часу, проте мало хто з них знає, як правильно помити голову або волосся, заощадивши половину бюджету, пе...

Українців "атакують" мошки: Які натуральні засоби врятують від набридливих комах

середа, 7 червень 2023, 17:14

У північних областях України мешканців "атакують" мошки, науковці радять захищатися від комах не репелентами, передають Патріоти України. Мошки звикають до репелентів, тому з ними краще боротися такими натуральними засобами як пижмо, полинь, гвоздична ...