Навіщо в каву додають активоване вугілля - дивовижна відповідь про новий напій

Серед мільйонів кавоманів по всій планеті шириться і поширюється нова тенденція. Тепер активно в популярний напій насипають дуже і дуже несподівану добавку - активоване вугілля, передають Патріоти України.

Є інформація, що в перший раз таку каву почали готувати на землях стародавньої держави Батавія (чи то пак в нинішній Індонезії). І такий рецепт нібито сходить до індонезійського старого методу заварювання напою. Тепер же і в модних хіпстерських кав'ярнях можна помітити в меню позиції про спеціальну чорну каву з вугіллям.

Причому є інформація, вугілля в каві сиплять зовсім не для того, щоб якось помітно вплинути на смакові якості. І цей напій скоріше розрахований на адептів здорового способу життя.

Є поширена думка, що невелика кількість вугілля, яке кинули в каву, сприяє поліпшенню стану тіла. Мовляв, така суміш добре покращує роботу органів травлення і в цілому допомагає очищати організм.

Тобто, в цілому, деякі дієтологи стверджують, що кава з вугіллям надає крайню ефективну допомогу тілу в процесі схуднення.

Зазвичай такий курс виглядає приблизно наступним чином - на один тиждень з 1 таблеткою на 10 кожні кілограмів ваги. Але перед самим подібним очищенням тіла потрібно обов'язково і довго проконсультуватися з медиками.

Рецепт чорної кави з активованим вугіллям

Що потрібно:

  • 10 грам меленої кави;
  • 180 міліграм води;
  • 30 мілілітрів пастеризованого молока
  • таблетка активованого вугілля.

Як приготувати каву з вугіллям:

  • Почніть стандартно варити каву;
  • У дрібну крихту розламайте таблетку активованого вугілля;
  • У киплячу каву засипте отриманий порошок з вугілля, постійно помішуючи;
  • Готовий напій налийте в чашку (туди можна додати молоко).

Жіночий психологічний тест: Оберіть одну пару взуття - і знайдіть ідеальну для вас професію

субота, 10 червень 2023, 10:08

Вам доведеться пройти відмінний особистісний тест, який може сильно змінити вашу кар’єру та успіх у бізнесі. Виберіть одну пару взуття та дізнайтесь, яка професія підходить саме вам, передають Патріоти України. Тільки люди, які дійсно люблять те, що во...

Правильно обрати домашнього мурлику: Які породи кішок найласкавіші та найспокійніші

субота, 10 червень 2023, 9:40

Беручи додому кота, ми часто хочемо, щоби він був ласкавим та спокійним, любив сидіти на руках і багато мурчав. Гарантувати це не вдасться нікому. Кожен кіт – особистість зі своїм характером, який треба поважати і враховувати. Але деякі породи більш сх...