Названо перехідний вік, коли дитина остаточно стає дорослою: Вчені прийшли до спільного рішення

Відомо, що за українським законодавством, людина вважається повнолітньою після досягнення нею 18 річного віку, передають Патріоти України. Це дає право приймати рішення і в повній мірі відповідати за власні вчинки. Але чи дійсно, у 18 років людина полишає дитинство?

Існує відомий жарт, що перші 40 років дитинства для чоловіка – найважчі, і варто зауважити частка правди в цьому є. Вчені провели маштабні дослідження прийшовши до спільного рішення – це 30 років. Це та початкова крапка відриву, коли дитинство перетікає у доросле, зважене життя.

Звичайно момент дорослішання – індивідуальний для кожної людини, але у більшості випадків у 18 річному віці мозок ще продовжує свій розвиток. Професор Пітер Джонс стверджує, що це чітко видно в судовій системі. Відмінності між 19-ти річним злочинцем і тим, кому далеко за 30. Тому якщо вам 20 – 25 років і в душі відчуваєте себе дитиною, тепер цьому є наукове пояснення.

Цей лайфхак точно знадобиться! Як відрізнити солодкі мандарини від кислих, стиглі - від недостиглих

вівторок, 5 грудень 2023, 11:28

Як, купуючи в магазині мандарини, не помилитись та відрізнити солодкі мандарини від кислих, читайте в матеріалі ТСН.ua, передають Патріоти України. Новорічні свята завжди пахнуть мандаринками та апельсинками. Солодким буде, найімовірніше, стиглий манда...

Психологічний тест у картинці: Виберіть пейзаж і дізнайтеся свою сильну сторону

вівторок, 5 грудень 2023, 11:10

Сьогоднішній тест допоможе виявити свою сильну сторону. Для цього вам буде потрібно всього кілька хвилин, передають Патріоти України. Подивіться на це зображення і виберіть той краєвид, який вам сподобався найбільше. Ключі до тесту:. Ви – справжня бата...